Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek megérné?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xycet kérdése:

Szerintetek megérné?

Figyelt kérdés

Barátom 7 hónap után szakított velem a vírus miatt, hogy nem láthattuk egymást vagyis ő ezzel magyarázta ezt az egészet. Bár már eleve azt nem értem túlzottan, hogy mikor elkezdtük ezt az egész távkapcsolat dolgot szerintem tudta mit vállal.Aztán megbeszéltük azt, hogy barátok maradunk illetve, hogy lehet később újra kezdjük.Szerintetek megérné vele újra kezdeni vele később vagy nem? Amikor beszéltünk akkor azt is mondta, hogy még mindig szeret... Szerintetek ez igaz?

16/L



2020. máj. 11. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan nem való még egy kapcsolatra ha csak így szakít egyik percről a másikra. Én nem kezdenem vele újból
2020. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ilyen dolog miatt szakított, akkor nem éri meg vele tovább foglalkoznod.
2020. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te hülye vagy, akkor megérné.

Azért gondolj már bele: te azután tepernél, aki az első ki akadálynál eldob? Nehogy már ilyen kelljen neked...

2020. máj. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy érné meg. A srác komolytalan. Ha eddig is távkapcsolat volt akkor pont nem a vírushelyzet kellett volna végetvessen nekim. Én a helyedben nem foglalkoznék többet s ráccal. 19f
2020. máj. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
74%

Aki szerelmes, annak nincs akadály.

Igen, marhára nehéz ennyi időt távol lenni, de a szív ennyitől nem törik össze.

Nem éri meg, ez a fiú nem szerelmes beléd

2020. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem éri meg, ha emiatt szakít akkor az első kis probléma miatt megint szakítani fog.
2020. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 piu2 válasza:
Szerintem tégy, amit jónak látsz. Ha szereted, úgyis meg fogod győzni magadat, és összejössz vele, ha úgy adódik. Tapasztalat útján fogsz elérni arra a szintre, amikor már nem fog érdekelni ez a kérdés 🙂
2020. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ürügy volt, jobban jársz ha nem írsz neki egy ideig, hamarabb túl leszel rajta és nem fog annyira fájni, mintha beszélnétek, hidd el nekem. Kitartást! 🤍

16/l

2020. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Vissza nem mennék, az biztos.

Ha alapvetően távkapcsolatban élsz (én is abban vagyok) akkor még csak nem is fog akkora változást hozni a vírus, mint másoknak. Én a barátnőmmel ugyanúgy megvagyok, sőt. Legalább most megtapasztaljuk, hogy mennyire rossz is a másik nélkül.

2020. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ha tényleg szeretne, 1-2 hónap távollét miatt nem szakítana.😢 Persze a döntés tőled meg az érzéseidtől függ, de azt tanácslom, ne kezdd újra vele.
2020. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!