Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megérné vele maradni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné vele maradni vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Barátommal 11 hónapja vagyok együtt és szeretem. De sajnos hanyagol és ez nekem így nagyon nem jó. Közben hogy így egyedül maradtam rájöttem hogy még 2 másik fiú is tetszik... Az a baj hogy úgy érzem a mostani barátommal le tudnám élni az életem és sokan mondják hogy lehet hogy sokat kell tanulnia.


Megérné vele maradni vagy szakítsak és próbálkozzak másnál is?



2016. febr. 18. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, semmi értelme ha felcseszed magad azon, hogy hanyagol, és tartod magadban, és közben azzal még "hergeled" is magad, hogy vannak még fiúk akiket simán megkaphatnál. Add tudtára a barátodnak, hogy ez neked rosszul esik, és szeretnéd ha többet foglalkozna veled, mert különben ez a kapcsolat rovására fog menni. És ne csak utalgass, mondd ezt a szemébe, meg fogja érteni.
2016. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

13 vagyok


És már megtettem de azt a választ kaptam hogy ,,nem tudok 7 napból 8-at veled lenni"

Mikor max heti 10 órát vagyunk együtt. (beleszámolva a sulis szüneteket)

2016. febr. 18. 17:17
 4/5 anonim válasza:
Ne haragudj hogy ezt mondom, de heti 10 óra sok, van aki ennyit se tud a barátjával/barátnőjével lenni,ráadásul én nem ítélem el azt ha valakinek ilyen fiatalon kapcsolata van, de ennyi idősen ennyi idő elég. Én örülök ha hétvégén látom a barátomat, de szeretem és a hanyagságnak nem az a jele hogy nem tudtok (szerinted) elég időt együtt tölteni,mindkettőtöknek vannak más dolgok az életében.
2016. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt a heti 10 órát azt azért úgy kell számolni hogy abból kb. 8 óra a szünetek összessége.(de akkor csak látjuk egymást és nem mindig tudunk beszélni...) Meg azért közösségbe együtt lenni megy kettesben együtt lenni nem ugyan az.

Egyébként sokan mondják hogy fiatalok vagyunk ehez de vannak nállunk rosszabbak (egyik oszttársan pl. Már nem szúz) és bárki mondhatja nekem ezt, mem fogok megsértődni, de azért nem kell bántón fogalmazni...

2016. febr. 20. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!