Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy kéne ezt vele megértetnem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne ezt vele megértetnem? Már nem annyira bírom ezt!

Figyelt kérdés

Szóval 19 éves vagyok a barátnőm 18 már 2,5 éve vagyunk együtt. Amúgy őszintén elég idegesítő csaj. Minden nap képes korán felkelni, és jógázik vagy futni megy vagy tudom is én. Már fél éve velem meg a szüleimmel él, mert össze akart velem költözni én meg mondtam neki hogy ha össze akar költözni akkor jöjjön ide. Mondjuk már kezd idegesíteni hogy anyukámmal, jajj együtt kertészkedünk, jógázunk, együtt megyünk bevásárolni, együtt főzünk, “gyere anyus befestem a hajad”. Szóval a barátnőm zsizseg és pörög, mindig csináljunk valamit. Most karantén alatt felszedtem kb 20 kilót, mert úgy jólesett. Erre jött hogy ez így nem egészséges, bicikliztünk, túrázzunk, menjek vele futni, a jógát jó hogy nem ajánlotta fel mert tudja hogy utálom. De én jól elvagyok itthon, tespedek, finomakat eszek, jó tvműsort nézek meg jó 18 plusszos cuccokat. Ő meg, sportol, tanul, a barátnőivel facetimeol, meg most anyukámmal a ház felújitás és átpakolás, amibe már apámat is bevonzották. Már kezd ezzel a viselkedésével az őrületbe kergetni, és már a szüleim is aktívak, sportolnak, tesznek vesznek meg minden és mindig megkapom hogy kilógok a sorból. Persze azt fontosnak tartom hogy jó formában maradjon, na meg hogy ugye hajlékony legyen, hogy mikor kedvem támad a füléhez nyomhassam a lábait ;)

De már kezd nagyon nagyon elegem lenni. Hogy változtathatnám kicsit meg?



2020. máj. 16. 17:47
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%
Örülj neki, hogy mozog, és jó kapcsolata van a szüleiddel. Teljesen normális hogy amikor ő mindent megtesz , hogy jó formája legyen(ezt neked (is) teszi) te meg már 20 kilót híztál. Nem érdemel meg, remélem rájön és Ő fog elhagyni, és keres egy olyat aki törődik vele és megbecsüli, amúgy meg mit csináltok együtt ha te csak tv- zel meg eszel? A rúdja tökéletes közös program
2020. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%
Csoda hogy nem akar a csajod szakítani :D
2020. jún. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azért akarnál trollkodni, mivel hogy kiírsz egy olyat hogy van egy tökéletes nőd, te meg egy undorító ocsmány sz rvagy. És triggereled a kommentelőket. Mondom, létezik ilyen, de az tuti, hogy aki ilyen kapcsolatban van, meg ilyen leköpni se való ember, az nem vállalná fel, nem lenne rá büszke, és tudná, hogy vele van a baj. Elfogdani/letojni letolhatja hogy vele van a baj és tojhat a nőjére is és mehet így az élete, egy ideig. De tuti hoyg még nem a nőjében keresné a hibát. Én a helyedben vagy elkezdenék normális életet élni, vagy inkább vegyél egy kötelet az obiban és tekerd meg.
2020. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
ha ez nem kamu akkor egy utolsó szemét vagy hogy ennyire nem becsülsz meg valakit. Te felszedhetsz 20 kilót ő meg maradjon formában?
2020. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
Ha ez nem kamu kérdés akkor ekkora lusta szar béta hímet még életemben nem láttam. Két hetente nagy kegyesen hozzá nyúl a nőjéhez és ezek után képzelem az ágyban milyen lehet a srác. Néha egészen hihetetlen hogy egy ilyen nő hogyan állhat le egy ilyen kis szarkupaccal habár az a legvalószínűbb hogy szegény kiscsajnak nincs viszonyítási alapja és még sosem volt férfival. Sajnálom hogy egy ilyen lány elvesztegetett két és fél évet az életéből ilyen lusta önző kisfiú mellett.
2020. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!