Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha a párotok alacsonyabb nálatok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De csak egy centivel, és én amúgy se szeretem a magassarkút.
2020. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 70lia ***** válasza:
100%
Igen
2020. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem sajnos(vagy nem sajnos), zavar, nem tehetek róla 🤷

Nyílván nem arról beszélek hogyha 1-2 cm, de pl már egy majdnem fél fej, az eléggé zavarna. Viszont ez nem azt jelenti, hogy csak az égimeszelők jönnek be.

(én 172cm vagyok)


Viszont vannak olyan barátnőim, akiket nem zavar, na meg olyanok, akiknél alig ha lehet kisebb az ember :D

2020. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Engem is zavar.. Gyakran viselek magas cipőt. Fontos, hogy nálam magasabb legyen mert az (nekem) ad egyfajta biztonságérzetet. Mondjuk eddig még nem volt olyen eset velem, hogy én lennék magasabb mivel csak 165 cm vagyok.
2020. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Engem is zavar. Nem vagyok olyan magas (163cm). Alapvetően énis szeretek magasitott cipőket hordani ezért az egy plus ha 10-20cm magasabb.
2020. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, ezért nem is járok olyannal, aki alacsonyabb nálam. Mindig is feltétel volt, hogy legyen nálam magasabb. Bár nálam nem nehéz magasabbnak lenni, 152 cm vagyok :D
2020. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
159 vagyok, szóval elég alacsonynak kell lenni ahhoz, hogy nálam alacsonyabb legyen, de igazából nem zavarna, ha alacsonyabb lenne. Legalább végre magasabb lennék valakinél :'(
2020. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 aurorapolariska válasza:
Amíg jófej és nem cikiz miatta, hogy magasabb vagy/ok, addig nem probléma
2020. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!