Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miről beszéljünk konkrétan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljünk konkrétan mindent tudunk egymásról?

Figyelt kérdés

2015 óta keresek társat amikor van buli a városban minden pénteken ott vagyok 2016 09 16 óta.

A rendelet miatt 2020 03 13-án bezártak a szórakozó helyek.

Én március hatodikán voltam utoljára buliban azóta az utcán keresek társat.

Eddig voltam reggel, délben, délután, este, minden történt, bizalom és őszinteség a lányok részéről ritkán volt.

Konkrétan tegnap este 10 óráig nem találtam senkit.

Visszatérve én sok mindent ismerek és gyakorlok a csajozásban, a gyakorlatban a viccektől kezdve az érdekes kérdéseken át a Nicholas Victor csajozós szövegéig mindent csináltam.

Most az történt feltettem egy egyszerű kérdést és normális választ adott és utána konkrétan mindenről beszéltünk: dohányzás, család, iskola, érettségi, foci, Formula 1, játékok, kerékpározás, alvás.

És konkrétan minden pillanatban figyeltem és nem mondtam semmilyen hülyeséget.

A lány megbízott bennem és figyelt arra, amit mondtam.

És tudom hülye vagyok hogy ezt kiírom két kérdés van

1 Mit mondjak neki, ami értelmes dolog és nem beszéltünk róla?

2 Mit jelent az hogy valaki nyomul?

Állandóan ír a lánynak és nem hagyja békén?

Túl sokat beszél érdektelen dolgokról?


2020. máj. 22. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Amit akarsz!

Nem troll a válasz, szerintem ne tervezd meg előre, mert akkor nem magadat adod. Írd ami eszedbe jut

2020. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2020. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2

Jó poén xd

2020. máj. 22. 18:20
 4/16 anonim ***** válasza:

9 téma az nem konkrétan minden, még millió van azokon kívül. Emlékek, sztorizások, világban történő aktuális dolgok, ezer-féle hobbi és még sorolhatnám napokig.


A kommunikációt jó gyakorolni, de amit itt leművelsz csajozásként, az több mint gáz. Azért nincs témád, mert teszel magasról a lányra, nem érdekel abszolút. Neked az a lényeg hogy a csajozós "trükkök" menjenek és működjenek, pipálod ki szépen a pontokat, amiket el kell érni. Miután ezek megvoltak, jön a megrekedés, mint most, mert nincs miből meríteni, magadtól meg nem vagy képes ilyenre.


Teljesen más tényleg meghallgatni és figyelni a másikra, mint ELJÁTSZANI hogy meghallgatom és figyelek. Te az utóbbit csinálod és ha lesznek is olyanok akik beleesnek ebbe a csapdába, sokaknál azért elég egyértelmű és átlátszó lesz hogy mit csinálsz. Ne lepődj majd meg ha a hazug közeledéseidnek köszönhetően elhalnak a kapcsolataid, vagy rosszabb esetben hulladékok lesznek.

2020. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azt gondolod hazudok?

Rossz úton jársz ember.

És konkrétan azért akarok mindent megfontoltan mondani és nem hülyeséget, mert ha ebből nem lesz semmi az egészet újra kell kezdeni.

2020. máj. 22. 19:37
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy pár srácnak miért csak a barátnő találás a célja.(Lehet azt mondani,hogy a nők kőszívűek,de a férfiaknak is megkénne tanulnia a szingliséget.)Kérdező,ne erőltesd,mármint elsősorban ne tervezz semmit.(beszélgetésnél)Ha nem is sikerül,az vagy azért lesz,mert rágörcsöltél vagy éppen azért,mert nem illenétek össze.
2020. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha lenne lelkem és érzéseim ez fájt volna így nem 😂
2020. máj. 22. 20:42
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Ha már gondolkodni kell, hogy miről beszélgessetek, az már félig veszett ügy.

2020. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A második kérdésre megtaláltam a választ és a szerencse az bennem nincsenek ilyen tulajdonságok.
2020. máj. 23. 10:38
 10/16 A kérdező kommentje:
Az első kérdésre is megtaláltam, van téma.
2020. máj. 23. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!