Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti kiakadnátok ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kiakadnátok ha a barátnőtök elkezdené kérdezgetni hogy duci/dagadt-e?

Figyelt kérdés
És ha megkérdezné mi lenne a válaszotok? Persze sokan nem tudják elfogadni a kritikát, de ha valóban észrevennétek rajta hogy hízott megmondanátok neki?

2020. jún. 2. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Idegesítene
Nem foglalkoznék vele
Terelném a témát
Őszintén megmondanám
44 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én azt mondanám neki, hogy úgy szeretem, amilyen.
2020. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanaz mint amit az első mondott
2020. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Páromtól szoktam néha,de nyilván érzem is,hogy szedtem fel. Nem hazudik,megmondja ha úgy van,nem is sértődök meg. De neki is az a válasza,hogy így is szeret. ( nem 120 kiló vagyok :D, pár kilóról van szó).
2020. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is mindig azt mondja a párom, hogy így szeret, és majd együtt lemozogjuk ;)

Rajtam sincs sok, de most a karantén nem igazán tett jót a beachbody-nak.

2020. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező te önbizalomhiányban szenvedsz. Márpedig ha van párod, az nem véletlen. Javíts ki, ha tévedek. :)
2020. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az #1 igazat mond

Én nem értem miért kérdezgetik ezeket a lányok

Tök fölösleges kérdeznetek mert valószínűleg (nem valószínű hanem biztos) azért járunk veletek mert így vagytok szépek/így tetszetek nekünk

Amelyik fiú meg nem azért jár veletek amilyenek vagytok hanem mert ki akar használni titeket azt ki kell offolni de sürgősen

2020. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 Szerencsére nem szenvedek abban, mert a párom úgy szeret ahogy vagyok meg sportolok is versenyszerűen:D Baráti körben tapasztaltam, azért érdekelt ti hogy vagytok vele
2020. jún. 3. 15:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor ezt megbeszéltük, 5 voltam. :D
2020. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én kedvelem a duci alkatot:-)


Szóval attól függene, miért kérdezi.


Ha csak tárgyilagosan, akkor gond nélkül megmondanám.


Ha önbizalomhiányból kérdezgeti, akkor idegesítene, és nem tudnám, hogyan kezeljem.

2020. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

Válts témát , azonnal ez egy becsapós kérdés mindegyik válasz rossz .

Duci vagyok -nem -Hazudsz !

Duci vagyok -igen - Hogy momdhatsz ilyet?!



Meneküpj ettől a kérdéstöl


L

2020. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!