Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

A napokban megismerkedtem Egy lánnyal. Beszéltünk egy kicsit,aztán még aznap este rámírt. Akkor is beszélgettünk. 2-3 napra rá ráírtam,szintén beszéltünk.

Írtam neki ismét,viszont nem válaszolt,nem is látta. Egész nap kiírta,hogy elérhető volt pl 5 perce,1 órája,viszont még se nézi.

Mit tegyek?

Írjak neki?

Várjak még?



2020. jún. 6. 16:59
 1/5 A kérdező kommentje:
(Nem tudom,számít-e,de amikor találkoztunk,megemlítette,hogy tetszem neki,szimpatikus vagyok)
2020. jún. 6. 17:01
 2/5 anonim válasza:
hány éves vagy?
2020. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy akkor szimpatikus voltál, nem jelent semmit. Egy tini képes naponta változtatni ki jön be neki, nem beszélve arról hogy a "tetszel" és a szivecskézés sem jelent náluk semmit. Például akkor éppen bejöttél neki, mert a crush-a csinált valami olyat amitől letört lett vagy rosszul esett neki, ezért kellett egy pótlék aki jó érzést kelt benne. Csak egy eshetőség.


Attól hogy fent volt messengeren, lehet dolga van, nincs kedve beszélni, vagy más srác jött a képbe, vagy húzza az agyad, mert napokig vártál mire írtál neki. Nem kell kapálózni - írtál neki, vagy válaszol majd, vagy nem.

2020. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha napokkal később válaszol csak, akkor ne szaladj azonnal, hogy társaságot nyújts neki, hagyd egy kicsit, hogy rájöjjön, hogy nem túl szép dolog lógva hagyni napokig a másikat, aztán mintha mi sem történt volna, újra érdeklődni iránta. Szerintem furcsa, hogy nem válaszol az üzenetedre, pedig többször is aktív, mert nem igaz, hogy nem látja, hogy írtál neki valamit, amíg más üzenetekre válaszol. Nekem volt olyan ismerősöm, aki ugyanilyen volt, többször fellépett messengerre, de az én üzenetemre csak naponta egyszer-kétszer válaszolt, mert "tanuláshoz használja a messengert". Persze ha éppen olyanja volt és nagyon tepert értem, akkor azonnal nézte, mit írtam neki, sőt, párszor még fel is hozta, hogy ha nem néztem meg pár óráig az üzenetét, hogy én miért ignorálom őt. :D
2020. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még alig ismeritek egymást. Pár nap alatt ne várj nagy dolgokat. Majd idővel kialakul valami, ha egyáltalán Ő is akarja.
2020. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!