Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a párom üresnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom üresnek érzi magát az élet más területein? Lentebb bővebben.

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, a párom 21. Sajnos nem áll módunkban minden nap találkozni, amolyan távkapcsolatban élünk. Az utóbbi napokban észrevettem, hogy egyre motiválatlanabb, kedvtelenebb, és nemrég le is írta, hogy üresnek érzi magát. Azt tisztáztuk, hogy a kapcsolatunkkal nincs semmi baj, és továbbra is szeret, a hangulata viszont indokolatlanul elszomorodott, és egyszerűen közönyt érez. Azt mondja nem tudok segíteni ezen, és nem is akarom nagyon ráerőltetni magam, nehogy tovább rontsak a helyzeten. Ti mit gondoltok, mit kellene tennem? Hagyjam rá a dolgot, hogy maga oldja meg egyedül, vagy van mód arra, hogy segíteni tudjak rajta? Nagyon letörtnek tűnik és aggódom érte.

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. jún. 11. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Baratom is hasonloan volt mikor pl ket hetet otthon kellett ulnie karantenba, nem is beszelt velem stb volt kifogas h massal se beszel meg nincs kedve. Aztan feljott h ugyerzem ogy mintha kb kulon lennenk (nekunk is tavkapcs) es vegul az lett belole h elgondolkozott a szakitas dolgon stb es elkezdett folyton haverokkal lenni es azota is veluk van es ok az elsok kpcsolatunknak meg kb vege lett es le se szar most. Mar cucc atadasokrol van szo de meg arra se kepes idot szanni. 3,5 honapja nem lattam... pedig mar tudnank talalkozni de neki ez mar nem fontos.
2020. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez lehetnek a depresszió tünetei is, úgyhogy szerintem mindenképp komolyan kell venni, és ezen te egyedül valószínűleg tényleg nem tudsz segíteni. Jó lenne, ha elmenne pszichológushoz/pszichiáterhez.
2020. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat, igazából én is a depresszióra gondoltam, és ő se igazán tagadja a dolgot, szóval lassan, óvatosan megpróbálom segítség felé irányítani.

Az első válaszadó helyzetét nagyon sajnálom. A mi helyzetünk nem ilyen, nem ódzkodik a találkozástól.

2020. jún. 12. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!