Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hisztek a fiatalon összekerült...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a fiatalon összekerült örökké tartó kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik olyan kapcsolat,ahol tizenévesen jöttek össze,legalább 5+ éve együtt vannak,és nem hiányzik nekik az a züllés és kiélés,ami általában sok emberre jellemző? Elfogadható dolog az 1 embernek,hogy viszonyítási alap nélkül éli le az életét valakivel,és csak 1 ember lesz,akivel valaha szexelt,és nem lesz kíváncsi milyen mással? Vagy ilyen már a mesében létezik csak?
2020. jún. 14. 20:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom mi lesz, de remélem ilyen maradok.

Mi 3 éve vagyunk együtt. Neki volt barátnője, nekem nem volt senkim sem előtte.

Én nem vagyok kíváncsi, hogy milyen mással.

És még mindig szerelmesnek érzem magam.

2020. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez lehetetlen.....
2020. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már rá példát, de ez valami hihetetlenül ritka.
2020. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
Én 48 éves nőként még nem hallottam olyan boldog házasságról ahol tizenévesen jöttek össze. A gyerekkori szerelmek mindig csak egy szép emlék marad. De olyat tudok, hogy a gyerekkori szerelem újra fellángolt olyan 20 évvel később.
2020. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Ismerek egy ilyen párt.
2020. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Fiatalon kerültünk össze, és nagyon remélem, hogy sokáig megmarad a kapcsolat. Bár soha nem veszekedtünk, és igazából nekem semmi okom nem lenne szakítani, attól viszont tartok, hogy ő fog majd előbb, vagy utóbb. Mondjuk erre sincsen utaló jel, csak borzasztóan önbizalomhiányos vagyok, és félek attól, hogy meg fog unni. Szoktunk erről beszélni, hogy milyen durva lenne már, ha együtt öregednénk meg, stb. :D A szex meg nem tényező, mert mindketten aszexuálisak vagyunk. Szóval én hiszek benne.
2020. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6 wow,talán az egyetlen tényező,ami miatt reális.Egyébként ezt hogy kell elképzelni,soha nem is szexeltetek,és nincs is rá igényetek?
2020. jún. 14. 22:11
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Miért csak amiatt lenne reális?

Szexszel is lehet életre szóló a dolog...

2020. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Két éve vagyunk együtt,mindkettőnk első kapcsolata, 17 évesek vagyunk és már az elejétől olyan természetes érzés volt, hogy mindig együtt leszünk, ezen dolgozunk és együtt fejlődünk sok mindenben, én mindig hittem abban, hogy ez lehetséges, noha a környezetemben nem láttam erre példát. Mi együtt is nőttünk fel kiskamasz korunktól, de mindig is többet éreztünk egymás iránt, mint barátságot. Látom azt is, hogy mik lehetnek a kapcsolatunk buktatói, volt amibe már belementünk, de még mielőtt elmélyült volna sokat beszélgettünk és eddig mindent megoldottunk együtt. Nehezebb helyzetben is tapasztaltuk, hogy jól tudunk csapatként együttműködni, ami szerintem mindenkinél lehetséges. Az a lényeg, hogy a nyílt, valós arcodat tudd mutatni a másik felé és tudj leadni az egódból, itt nem a saját külön fellegváradat építgeted, hanem közösen építetek együtt egy végtelenül erős kastélyt. Eddig ezek a legnagyobb tapasztalataim, hajlamos vagyok én is a sértődésre, ami viszont hosszútávon nagyon mérgező lehet, ezen dolgozom magamon.

Persze fontos a közös értékrend, az igazi vonzalom és az hogy mindig tudjatok együtt fejlődni.

Nem könnyű feladat ez, de csodálatos lehet ha az ember arra koncentrál ami van és nem arra ami nincs.

2020. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
#7 Nem, nincs rá igényünk. Kb. mindenki meglepődik ezen, de nekünk annyira természetes volt az elejétől kezdve.
2020. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!