Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy már kétszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy már kétszer is kinyaltam egy lányt, de nem akar járni velem, mert alacsonyabb vagyok tőle 3 centivel?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és ő is. Nem úgy van, hogy ilyen dolgot csak annak engednek a csajok, akikkel össze is akarnak jönni? Utána olvastam, és 22 éves koromig még simán nőhetek. Erre annyit mondott, hogy nem biztos az...

2020. jún. 15. 23:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, a méret is számít.
2020. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Engedd el, csak kihasznál (ami általában fordítva szokott történni)
2020. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
15%
Egy nagy frászt a 3 cm miatt. Sokkal inkább a 6 év korkülönbség ami szúrja a szemét. vagyis csak azután miután kinyaltad. Fogd fel haver hogy a nők ott, és akkor tesznek tönkre amikor csak akarnak. Ráadásul nemcsak a lányhoz vagy kevés, de még a kategóriához is. A kérdésedet törölni fogják.
2020. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
3. nem írta a kérdező, hogy 6 évvel idősebb a lány. De nem baj, mert így éjfélkor már én is nehezen tudom értelmezni a kérdéseket és olyat is beválaszolok, ami a tiednél sokkal kevésbé passzol a kérdéshez.
2020. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nincs köztünk 6 év, ő is annyi, mint én. Lehet az kavart be, hogy 22 éves koromig szerintem nőhetek :) Elfelejtettem, hogy 18 alatt innen törölnek :D Nem, baj, hátha jönnek addig még válaszok :D
2020. jún. 16. 00:02
 6/17 anonim válasza:
98%

#4 jogos, és igazad van :D Köszönöm a korrigálást!

Fiatal barátom, ettől még a csaj szemét, és nem kicsit! Ejtsd, találsz másikat.

2020. jún. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Áh, van olyan lány, akit a magasság zavar. Másik lányt meg más zavar. Mindenkinek más az igénye.
2020. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Csak kifogás.

Használgat téged, te meg becsülettel lefenyelsz.

Ami egyébként jó, mert én is imádok nyalni, de hülye ne legyél.

Minimum szoptasd meg te is, hogy azért ne legyél teljesen csicska.

F

2020. jún. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mondjuk a családban anya és apa is magasak, meg nagyfater is.
2020. jún. 16. 00:18
 10/17 alonelyman válasza:
25%
A nők sajnos ilyen hülyék nekik ilyen dolgok számítanak
2020. jún. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!