Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Vagy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú barátom. Kb egy éve, vagyok a legjobb barátja, ő is nekem. Mindenhová együtt járunk, mindent lemondunk egymásnak.

Nem meleg( volt már barátnője).Ezek szerint létezik fiú-lány barátság?

Nem vagyok belé szerelmes! Volt barátom. 16 évesek vagyunk. Csak szeretetet érzek iránta. Mintha a tesóm lenne. Ez egy normális dolog? Vagy szerelmes lennék?( amikor az voltam, mást éreztem)...Szerintetek?



2020. jún. 17. 19:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani: lány vagyok!
2020. jún. 17. 19:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szeretheted barátként. De egyébként a szerelem sem mindig egyforma. Viszont ha szinte testvéredként tekintesz rá, az valószínűleg nem az.
2020. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Beszéljétek meg ezt egy másal és ha csak haveri érzéseitek vanak egymás iránt mind 2ötöknek akkor maradjatok haverok ha csak egyiknek van haveri érzései akkor enek anyi de ha mind 2en szeretitek 1mást akkor az jo mind 2ötöknek
2020. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Azért mondják, hogy fiú-lány barátság nem létezik, mert általában egy idő után (!), az egyik fél elkezd többet érezni. Értelemszerűen, ha kb a tesódnak tartod most, akkor jelenleg nem vagy belé szerelmes. Azért írom azt, hogy jelenleg, mert még ez átalakulhat.
2020. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez nem szerelem. Nekem 4 eve fiu a legjobb baratom és még egyikünk se érzett többet. Neki van baratnoje nekem pedig barátom
2020. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
91%
Persze. Beszélgess vele amennyit akarsz.
2020. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!