Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az mennyiben számít normálisna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyiben számít normálisnak ha egy 19 éves srác egy 15 éves lányba szerelmes?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ez normális, átlagos, jól kezelhető dolog-e vagy már túl sok és netán pedofíliának minősül. Mennyire elfogadott, gyakori ez és milyen előnyei, hátrányai, kockázatai lehetnek?
2015. okt. 16. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
19 évesen ezt még komolyan meg kellett kérdezned? Már hogy lenne ez pedofília? Ez teljesen normális, főleg egy komoly kapcsolatra, pont ideális a korkülönbség, 4 év az egyáltalán nem sok, csak nyugodtan jöjj vele össze.
2015. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális, szerintem se sok a 4 év pl. 18-22 között, 15 és 19 nél azért lehet érettségbeli különbség.
2015. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerek 3 olyan lányt akinek 6-7 évvel idősebb "barátai vannak és mind 14-15 éves+az egyiknek már van gyereke is..úgyhogy az a 4 év semmi :D
2015. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia 13 lány vagyok és 18 lessz hamarosan a barátom és teljesen jol elvagyunk nem baj ha 4 év van köztetek
2015. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van így, de egyáltalán nem érdekel. Fel sem tűnik közöttünk a korkülönbség, és amúgy sem számít.
2015. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 lessz ? :D akkor egészségetekre
2015. okt. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szentem nem gáz ha tetszik, mert ennyi idősen ugyan úgy lehet érett mint te. Akkor lennél pedofil, ha éretlen kislányok terszenének...mert ezt jelenti a pedofil jelző. 17F
2015. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ugyan. pedofil az az aki a serdülőkor előtti gyerekekre izgul. és ha arra gondoltál hogy jogilag "legális" e, akkor igen. 15 évtől legális szexuális kapcsolatot létesíteni vele.

4 év meg szerintem ideális :)

2015. dec. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!