Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azthiszem nem szeretem már a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem nem szeretem már a pàrom. Ez olyan se veled se nélküled?

Figyelt kérdés

Részemről fellángolás sem volt soha, nagyon hirtelen jöttünk össze. Már fél éve vagyunk együtt, és ő nagyon szeret. Azt mondja sosem érzett senki Iránt ilyen mély érzéseket. Sokszor sír, mert fél, hogy elveszít.


De én azthiszem nem szeretem már. Szeretem ahogy bànik velem, de magát az embert aki ő, nem szeretem. Megváltoztatni vagy változást kérni semmiképp nem fogok, és ő sem akar megváltozni. Utálja a barataimat, én sem szeretem az övéit. Ha nincs mellettem, sokszor hiányzik és úgy érzem ő a mindenem. De ha vele vagyok alig mosolygok, semmi nincs rendben.


Mit tehetnék? Úgy érzem nem merek szakítani, de nem vagyok jól


2020. jún. 19. 18:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 18 éves ő 19
2020. jún. 19. 18:34
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy a barataimat azért utálja mert a fele az exe, a másik fele meg szerinte gyerekes
2020. jún. 19. 18:36
 3/3 anonim válasza:

Mindenképpen beszélj vele, minden kapcsolatnak az alapja a kommunikáció! Ha tényleg élete szerelme vagy, akkor fog változtatni a dolgain mert ő is szeretne ha jobban erezned magad a közelében.

De legelőször magadban kell tisztáznod hogy szerelmes vagy-e még belé vagy már csak a “kapcsolatban levést”-t szereted. Ha azt érzed hogyha megváltozik sem lenne neked jobb akkor nincs más mint szakíts vele mert minnel később annál rosszabb lesz és megfosztod magad egy csomó lehetőségtől hogy olyan valakit találj akivel kinda. tényleg tokeletes balance van :)

És a legfontosabb sose légy együtt valakivel csak azért mert sajnálod és félsz szakítani! Ez csak jó tanács :)

A barátokról meg annyit hogy kompromisszum... nem kell h mindenki szeressen mindenkit ;)

Ha meg van kérdésed írj nyugodtan privibe :D meg h mi lett a dolog vége :)

2020. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!