Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azthiszem szeretem, azthiszem...

Azthiszem szeretem, azthiszem kell nekem. Mondjátok hát mit tegyek, mert mosolyából és szemétől égek és élek. Hogy lehet ilyen béna, hogy félek közeledni?

Figyelt kérdés
Most mentem 9. -be és van egy 11. -es fiú aki az elejétől fogva tetszik nekem? Nem tudom mit tegyek mert nem vagyok jó az ilyenben? A fiúnak van barátnője de én úgy vettem észre, hogy lehet hogy egy kicsit/nagyon bejövök neki ( az ilyenhez mindig is jó szemem volt)? És amúgy nagyon sokat látom és találkozok vele a sulin kívül (mintha a sors keze lenne)? De igazából én egy csomó mindent tudok róla de ő nemhiszem h sokat udna rólam, de azt sokszor észrevettem hogy hoszabb ideig engem figyel. Könyörgöm segítsetek, mert belebolundulok

2015. febr. 25. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb találkozol vele beszélges vele minél többet, tudj meg mindent ami érdekel róla és te is sokat mesélj magadról. Kérdezd meg milyen a kapcsolata a barátnőjével és hogy tetszel e neki.
2015. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!