Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3 éve vagyok együtt a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyok együtt a barátnőmmel. A kapcsolatunk elején megígérte, hogy lemond a dohányzásról. Tartotta a szavát, viszont most újból rágyujtott magas stresszre hivatkozva?

Figyelt kérdés
Mi a helyes reakció ilyenkor? Hogy kellene kezelnem a helyzetet?

2020. jún. 22. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha lebeszélni nem tudod, akkor elfogadod 🤷🏻‍♂️
2020. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Én a másik oldalt ismerem... Látszólag egyik pillanatról a másikra került válságba a kapcsolatunk összeköltözés/találkozások témakörben. Mindketten eléggé skizó munkarendben dolgozunk, és szinte sosem tudtunk találkozni. Barátnőm megmondta, hogy inkább egyedül szenved, mert senki miatt nem hajlandó szenvedni, ezt utólag nagyon megbánta, és az adott helyzetben nagyon nem volt adekvát a részéről. Főleg, hogy a helyzet orvoslására minden megoldásomat instant lesöpörte az asztalról. Addigra viszont, mire eljutott addig, hogy f***ságot beszélt, öt év után ismét dohányozni kezdtem. A megoldást az E cigi hozta meg - nem büdös, de nikotinos. Már hagyományos dohányt nem is szívok, illetve nagyon ritkán.


Feltételezem, hogy kettőtök között a kapcsolat minden rendben. Ennek ellenére érdemes vele tabuk nélkül beszélni a problémáiról, és több szem többet lát alapon. Hogy érezze, nincsen egyedül hagyva a problémákkal. Hátha-hátha. :)))


F/30

2020. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy ezt már megbeszéltük, most kicsit becsapva érzem magam. Lehet én veszem ezt a dolgot full komolyan, de a jövőre nézve nekem fontos az ő egészsége. A kapcsolatunkban minden rendben, lehet ez egy egyszeri dolog volt, de félek hogy megismétlődhet.
2020. jún. 22. 12:45
 4/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Az indiszkrét kérdésem ebben az esetben: Mi okozza nála a stresszt? Írj privátban ha gondolod. :))) (És full megértem, hogy becsapva érzed magad.)
2020. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem naponta egy dobozzal füstöl el, csak néha rágyújt, amikor ideges, akkor nem fogom ezért piszkálni. Ha szeretek valakit, akkor nincs így 'kilóra' kimérve, hogy milyennek kell lenni, mit tehet és mit nem.
2020. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, "újból rágyújtott". Nem azt, hogy vissza szokott. Szóval 1-2 szál cigi miatt csinálod a feszkót? Mindenkinek vannak gyenge pillanatai. Ezért nem elítélni kell, meg "becsapva" érezned magad. Az ő élete, ebbe nincs bele szólásod. Ez olyan, mintha te megígérnéd, hogy soha többet nem iszol alkoholt. Aztán valamiért, mondjuk mert stresszes voltál, iszol egy sört vagy egy felest. Ettől még nem válsz alkoholistává, mint ahogy ő sem dohányossá. Ha vissza szokna, akkor sem tehetnél semmi mást, max meg próbálni lebeszélni róla. De az ő döntése, nem tartozik neked magyarázattal. Oké, hogyfontos neked az egészsége, de nem te irányítod, nem a tulajdonod. Ezt el kell fogadnod.
2020. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Ja, szóval tenyészkancának kell csak...Szegény lány!
2020. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 crudy ***** válasza:
100%

En 10 evet dohanyoztam, le raktam amikor a kedvesemmel osszejottem, es most en is ujra cigizek. Otthon lenni harom honapig, a munka miatt aggodni, nekem is sok stressz volt es o nagyon jol reagalt. Azt mondta h nem zavarja, egyszer mar le raktam, ujra lefogom. Szeretne ha vissza mennenk edzeni es ha minden normalis lesz ez a terv. Edzes es nincs cigi, addig ezt kibirja velem.


Na igy lehet jol reagalni.

2020. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik szakits vele.

Így ismerted meg, ő élete, pénze stb.

Sosem szerettem anno h mellettem cigiznek (allamdoanz,buli más) párom cigizik nem izgat. Igaz nem is mondanám neki H ne tegye

2021. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!