Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzem magam rosszul ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam rosszul ha együtt alszunk?

Figyelt kérdés
Minden közös alvásnál szabályosan rosszul leszek de csak akkor ha vele alszok.Émelygés,hidegrázás ilyenek.Ez mitől lehet és mi lenne rá a megoldás?

2020. ápr. 28. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
mert még nem nőttél fel egy kapcsolathoz!
2020. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Fiu vagy lany vagy? Meg mennyi idos?


Mert ha nagyon fiatal vagy akkor az 1. valaszadoval ertek egyet. De viszont ha mar erettebb vagy akkor elofordulhat hogy mar nem szereted es ezaltal mar nem akarod magad mellett tudni azt a szemelyt es igy uzen a tested.

2020. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet attól mert nem szereted igazán. Velem is volt hasonló, mikor tudtam, hogy nem kellene azzal a lánnyal lennem, de még is vele voltam.
2020. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk,pedig tényleg úgy érzem hogy szeretem.Viszont igy nagyon kellemetlen számomra az alvás és neki se tudom igazán megmagyarázni...
2020. ápr. 29. 16:56
 5/7 HarcosPanda222 válasza:
100%

Ez ismerős, én is mindig ezt éreztem. Utáltam együtt aludni, a pasijaimmal, és ez azóta se változott. Most 24 vagyok.


Valószínűleg tönkre fog menni sok kapcsolatod emiatt, mert ezt nehezen, egy idő után meg sehogy se lehet elfogadni a másik fél részéről, ami azért érthető..


Sajnos én nem tudtam változtatni ezen, tényleg megmagyarázhatatlan.. :S

2020. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De más fiúval nem volt ilyen,és vele is mostanába alakult ki.
2020. ápr. 30. 21:56
 7/7 HarcosPanda222 válasza:
100%
Az is lehet hogy "rossz energiát" érzékelsz nála... emiatt váltódik ki belőled ez, de nem akarok találgatni, nem tudok segíteni neked.
2020. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!