Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Igaz az, hogy a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a legjobb barátságokból lesznek a legjobb kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Kinek volt már ilyen kapcsolata és milyen volt?
2020. jún. 23. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen, nekem is így lett. A legjobb barátomból 2 év barátság után lett a párom. 6 éve együtt vagyunk.
2020. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
25%
Van rá esély, bár én egy picit érdekesnek tartom az ilyeneket, meg azt a janyt is aki anno olyat mondott hogy nem bukik a pénzes pasikra osztan lass csodát 2 vallalkozast vezeto jól menő urgevel jött össze...
2020. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy! Persze, előfordul, hogy előtte barátok voltak valakik. Egy kapcsolatot nem az előtte lévő barátság tart fent. Szóval hiába voltak előtte nagyon jó barátok, ha a kapcsolat nem működött. Ugyanez fordítva is. Tehát ha előtte akár ismeretlenek voltak egymásnak, vagy nem voltak jóban, az nem azt jelenti, hogy nem lehet normális, működő kapcsolatuk. A legjobb barátod meg a párod kell hogy legyen majd, hiszen mindent meg kell beszélnetek és együtt élitek az életetek. Tök mindegy, hogy előtte mennyire voltatok jóban, mert az a múlt.
2020. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Párom előttem együtt volt egy másik osztálytársunkkal de nekik nem működött így hamar szakítotak. Azóta legjobb barátok, szóval náluk pont fordítva alakult. És én sem voltam közelebbi barátja a páromnak mielőtt összejtöttünk. Volt kb három hónap barát-fázis, aztán az egy hónapon elmélyült nem legjobb barátba hanem kapcsolatba. Azóta is nagyon jól működünk együtt pedig ez még csak fél éve tart (de mondjuk a karantént is kibírtuk). Szóval nem feltétlenül kell öribariknak lenni egy kapcsolat előtt de nyilván segít ha megismered őt kicsit mélyebben azelőtt h összejönnétek. Nekem ennyi tapasztalatom van

17/L

2020. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdezem, hogy csak a legjobb barátodból lehet-e kapcsolatod :DD

Nyilván az a normális, ha nem a legjobb barátodat szeded fel.

Én csak azt kérdezem, hogyha volt már olyan, hogy összejöttetek a legjobb barátotokkal, akkor az milyen volt.

2020. jún. 23. 23:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon jól fog menni, vagy nagyon rosszul végződik. Van, akivel hiába vagytok nagyon jóban, egyszerűen a párkapcsolat nem működik, és akkor nem csak azt veszíted el, akibe beleszerettél, hanem a legjobb barátodat is... :/
2020. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!