Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ilyen nehéz találkoznunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz találkoznunk?

Figyelt kérdés

20 km-re lakok a barátomtól. Tőlünk arra a településre nem jár busz. Az átszállassal az a baj, hogy 2 órát kéne buszoznom összesen 2-3 óráert hogy időben hazaérjek. Ha a másikhoz akarunk menni muszáj megkérnünk egy családtagot, hogy vigyen el. Nem akarom nyaggatni édesanyám, mert ő nem taxi, akárcsak a barátomnál is. Városba őt nem engedik. Emiatt a vírus baromság miatt is kb. 3 hetente láttam. Itt a nyár és alig vagyunk együtt már 1 éve.

16L 17F



2020. jún. 28. 00:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem volt ez a helyzet, addig hogy találkoztatok?
2020. jún. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Iskola után, átvitettük magunkat... régebben párszor beengedték a városba most már egyáltalán nem, pedig nem piálni megyünk meg ilyenek. Otthon vagyunk mindketten.
2020. jún. 28. 00:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A baratod 17,tehat mar elkezdhetne a jogsit,talan 17,5tol meg is lehet kapni,es meg van oldva...Diakmunka,esetleg csaladi segitseggel szerintem a penz sem akadaly barmilyen helyzetben vannak,a hosszutavu megoldas is nyilvan ez.
2020. jún. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

17 éves kortól lehet jogsid, gyakorlatilag a 17. születésnapodtól, 16,5 évesen kezdheted el.

Robogóra 14 éves kortól lehet, 13,5-től kezdheted, 20 km-re, nyáron a legtökéletesebb választás.


De ha annyira tájékozatlanok a szülei, hogy nem engedik be a szomszédos városba sem, akkor nincs miről beszélni.

2020. jún. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"az a baj, hogy 2 órát kéne buszoznom összesen 2-3 óráert"


A valamelyikőtöknél alvás nem pálya? Biztos meg lehet beszélni a szüleitekkel, hogy nem kell egyből rosszra gondolni.

2020. jún. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég vettem volna egy biciklit és azzal járnék 🙂
2020. jún. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, bicikli. 20km semmi azzal. És akkor már csak télre kell megoldás:)
2020. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem megengednék motorra a jogsid de nagyon kicsi vagyok a robogóhoz. Nekik nincs pénzük jogsira. Nem hiszem hogy idén lesz jogsija. Diákmunkázni szeretne. Nézett is, írt már pár helynek. Egyszer aludt nálunk, nagyon nehéz volt kiharcolni. Szüleim szerint fiatal vagyok az ottalváshoz... Tudják már, hogy összedfeküdtünk. A biciklit említettem, saját biciklije sincs... engem meg féltenek mikor nem lenne semmi bajom...
2020. jún. 28. 10:56
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer együtt aludtatok, akkor többször miért nem lehet?
2020. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Ott tartok, hphy halott az egész.
2020. jún. 28. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!