Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Teljesen elment az eszem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elment az eszem? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

1 éve járok a barátommal. Az elején elmondta, hogy náluk fura a szitu, mert az egyik haverja összejött az exével, akivel nagyjából 2 évig jártak.


Én tudom magamról hogy féltékeny tudok lenni eléggé, így hát nem is érdeklődtem májsuban, hogy ki pontosan ez az ex, hogy néz ki ilyesmi.


Majd elkezdett ő féltékeny lenni nagyon durván, de inkább az előző kapcsolatomra. Hogy jobban szeretem az exem meg biztos jobb volt nekem vele. (nem igaz)


Így alakult, hogy korona vírus alatt annyit féltékenykedett, hát megnéztem az exeit (2). Azóta viszont néha esténként sírni tudnék, mert a lány instán és facen jó sok közös képet fent hagyott, vagy vannak olyan képek amikről tudom, hogy barátom csinálta. Meg a haverjai, akikkel én is jóba lettem imádták őket ketten együtt.


Persze mondhatjuk, hogy az önbizalmammal van a baj, de amúgy az egészben a legrosszabb, hogy nem néz ki (szerintem) jobban mint én és nem is úgy vagyok féltékeny, hogy esetleg a párom megcsalna, mert nem fog. Biztos vagyok benne, hogy a párom nem is gondol rá úgy meg semmi, illetve állítás szerint velem érzi magát eddig a legjobban és belém a legszerelmesebb. Nem is az zavar, hogy a lány kimegy néha velük. Szimplán, hogy látom, hogy a múltban boldogok voltak teljesen összetör. Valamiért nem akarom, hogy másnak is legyen a barátommal boldog emléke.


Másik exére egyébként nem vagyok féltékeny, de neki nincsenek is fent képei a barátommal.


Tudom, hogy szörnyen gyerekes vagyok.

De mit kéne tennem? Eddig, ha féltékeny voltam, akkor az adott lány kinézetére voltam az. Most ez nem az az eset és fogalmam sincs mit kéne csinálnom. Igaziból pár éjszakáról van szó mikor féltékenykedem, de ennyit se szeretnék.


22N



2020. jún. 29. 10:45
 1/4 anonim válasza:
93%
Szerintem azzal, hogy a barátod megvádolt azzal, hogy jobban szereted az exed, az inkább a saját kivetitese volt, amit még magának se vallt be, ezért vetíti ki rád. Azaz meg lezáratlan neki az előző kapcsolata.
2020. jún. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amúgy ezt elfelejtettem írni, hogy ez volt nálam is a kiinduló pont, amiért megnéztem ki az ő exe, mert én is így voltam vele, hogy magából indul ki azért vádol meg.


De közben meg nem tudom milyen volt abban a kapcsolatban, de bármikor szomorú vagyok már száll is vonatra, hogy velem legyen. Őszintén ő szerelmesebbnek látszik amúgy mint én. (én is szeretem csak nekem nem akkora baj, ha egy napot mondjuk nem vagyunk együtt, míg ő amikor lehet jön hozzám.) Például mondtam, hogy én olyan igazi nyaraláson soha nem voltam, mert egyszer ez volt a téma és kb. 1 hétre rá már mutatta is hogy 5 napra lefoglalt egy szobát a Balatonnál. Egyik barátnőjével sem ment el még nyaralni.


Illetve az exe, ahogy írtam a barátom egyik barátjával jár, amivel amúgy ténylegesen semmi problémája nincs a barátomnak ugyanolyan jóban maradtak a haverjával. Szóval ezt így utólag elvetném, hogy még szereti az exét, de lehet csak én vagyok túl naiv.


Második exét pedig ő dobta ki és állítása szerint soha nem is szerette annyira. Szóval őt is kizárnám ebből.

2020. jún. 29. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

A nőknek egy hihetetlenül buta tulajdonsága az, hogy úgy gondolják, ha egy másik nő kevésbé szép, akkor már nem is jelent veszélyt.

Hát ez pedig nem így van. Egyrészt a pasiknak teljesen más tetszik, másrészt meg lehet, hogy a nő pl. bűnronda, de annyira összepasszolnak az ágyban, hogy azzal semmilyen szépségkirálynő nem veszi fel a versenyt.

2020. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szereted öt, azon ne gondolkodj ki mennyire szeret kit mert bele fogsz csavarodni. Élvezd az életet a barátoddal, és ne féltékenykedj mert az tönkre teheti a párkapcsolatodat. Látod, hogy téged szeret, nem is csalna meg, akkor miért vagy féltékeny az exére? Ahelyett, hogy magadban nevetnél a csajon, hogy most már a tiéd a srác és neked van jogod vele lenni.
2020. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!