Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan oldjam meg ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Megvan a hitem társkeresésben, és az a célom, hogy egy olyan lányt találjak, aki a lakóhelyemhez közel lakik.

Régóta keresem eddig mindig volt probléma.

A lányok nemet mondtak, elmenekültek, visszautasítottak, más férfit választottak.

A bölcs Salamon azt mondta a lányok általában önbizalom hiányosak és azokat a férfiakat keresik, akik apjuk pénzéből veszik az autót és nem dolgoznak.

Nincs átlagos testalkatú lány, valaki sovány valaki kövér.

Én találtam egy lányt az a probléma Romániában lakik, egyszer szeretem, de ha meglátok vagy megtalálok egy lányt, aki közelebb lakik, inkább azt választom aki közelebb lakik.

Sok próbálkozásom volt, és egyedül ez a lány szeret és ha ott lakna, ahol én, együtt lennék vele.

Pénzem nincs, több ezer állásra jelentkeztem, de az is teljesen lutri, hogy felvesznek vagy nem.

Nem gondoltam, hogy az élet az iskola után egy elveszett köd lesz és azt sem, hogy lelki beteg leszek és a szerelmi életemet nem tudom irányítani.

Én szeretem a lányt, de olyat akarok találni, aki közelebb lakik.

És ez az ellentmondás teszi ezt a kapcsolatot tönkre.

Találkozni akarok vele, de messze lakik és nincs pénzem.

Keresek munkát, jelentkeztem több ezer állásra, de teljesen lutri, hogy felvesznek vagy nem.

Mit tegyek hogy újra egészséges legyen, visszajöjjön az eszem és meg tudjam oldani ezt a helyzetet?


2020. jún. 30. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg magadba és a karrieredbe kellene invesztálnod, mielőtt hősszerelmeskedsz. Nem mintha a kettő kizárná egymást, de azért egy kishitű, csóró, ambiciók nélküli férfi kevés nő számára vonzó. Nekem pl sosem esett nehezemre lányokat találni alkalmira vagy komoly kapcsolatra, mert felépítettem magam.
2020. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Apád segítségével
2020. jún. 30. 17:11
 3/7 otomi04 válasza:
oof. Hányszor írod le ugyan azokat ember?!
2020. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így nem is csodálom, hogy nen kellesz senkinek oof
2020. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk találj munkát, mert manapság az nem dolgozik csak, aki nem is akar. Ja hogy nincs (piacképes) végzettséged? Hát akkor szerezz. 2 okj szakmát teljesen ingyen elvégezhetsz.

Ja és mindenekelőtt fejezd be ezt az undorító ítélkezést, mások fikázását. Semmit nem tudsz itt senkiről, hogy jogod legyen leszólni bárkit is.

2020. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Okoskodó kis g*c*k gyülekezete

Viccet félretéve van végzettségem és sok dologhoz értek, de nem annyira egyszerű ez mint hiszed.

2020. jún. 30. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Okoskodó gci itt max te vagy. És de. Ilyen egyszerű. Csak dolgozni is akarni kell. Ja és én nem hiszek semmit, hanem tudok, mivel én is kerestem már munkát, sőt sokan mások is.
2020. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!