Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha lájkolta az összes képem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lájkolta az összes képem instán, írnom kéne neki, vagy inkább a fiúnak kéne írnia először?

Figyelt kérdés

Bekövettem egy srácot mert tetszettek a képei, majd visszakövetett (miután engedélyeztem neki). Ezután lájkolta az összes képem (ami csak 3 db). Egészen tetszik a srác, de nem szeretnék rámenősnek tűnni meg egy kicsit nyuszi is vagyok ráírni, és neki sokkal több képe van mint nekem, fura lenne mindet visszalájkolni.


Gáz ha egy lány ír először, vagy ezt nem bánják a fiúk?

17/L



2020. júl. 4. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy gáz :)

Írj rá bátran :) És lájkold a képeit te is :D

2020. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Modern világ van, a lányok is írhatnak. De ne add könnyen magad!!
2020. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!