Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha facen lájkolta a képem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha facen lájkolta a képem lehet hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye kérdés :D de van egy lány akit látásból ismerek, egy suliba járunk, és most lájkolta a ptofil képem facen... ez jelentheti azt, hogy esetleg tetszek neki? 17/f

2017. nov. 4. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy valakinek tetszel, és az hogy valaki akar tőled valamit, két külön dolog. Nem árt ha ezt észben tartod. :)

Amúgy a kérdésre válaszolva: Igen, lehet hogy tetszel neki. De lehet hogy csak a kép tetszik neki.

2017. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igen, de az is lehet, hogy nem. 50-50 százalék az esély, ennyiből még nem lehet tudni a szándékait.
2017. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2017. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Az is lehet hogy utál, csak félrenyomott. Ki tudja.
2017. nov. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy minden ismerőséét lájkolja.

Van ilyen.

Én is minden osztálytársamét betetszikelem, és egyéb szimpatikus emberekére is szoktam nyomni, akár fiúkéra is. Ez nálam nem azt jelenti(az esetek 90%-ában), hogy tetszik nekem a fiú és akarok tőle valamit, hanem, hogy jó lett a kép/rányomtam csak úgy/lájkolom, mert haverok vagyunk/van rajta már vagy 200 lájk elfér rajt az enyém is.:D

15/L

2017. nov. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj...:D Ha magamból indulok ki, én egy ilyen látásból ismert fiúét képes lennék csak azért mert tetszik. De amúgy meg az is lehet simán, hogy csak félrenyomta:D
2017. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a "dühítő" gombot akarta nyomni, de félrenyomott.
2017. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
lehetni lehet, de ez kb semmit sem mond, max annyit, hogy valószínűleg – és még ez sem 100% biztos – nem utál.
2017. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Semmit sem jelent. Akkor LEHET hogy jelentene valamit ha beszivecskézi :D
2017. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mondjuk minden ismerősöm képét lájkolam akiket nem követtem ki, nem jelent semmit
2017. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!