Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehet barátságból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátságból továbblépni?

Figyelt kérdés
Azt mondják ebből lesznek a legjobb kapcsolatok hisz már kb teljesen megismerik egymást mire továbblép a két fél. De hogy tudnak egymásba szeretni ha nincs meg az újdonság varázsa? Mivel már nagyon jól ismerik egymást.
2020. júl. 8. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
57%

Hát. Nekem egyszer sikerült. Bár nem tudom hogy. Az egyik barátom fogta magát és elém állt, hogy rohadt vonzónak tart (így fogalmazta meg, nem vagyok valami önímádó vagy valami, ezt mondta). Én elmondtam neki, hogy számomra sem közömbös és megbeszéltük, hogy csinálunk egy-két randit aztán az alapján megbeszéljük, hogy össze illünk-e.

Majdnem egy évig voltunk együtt, de szakítás után sem lettünk rosszba. Mai napig barátok vagyunk. Sőt, ma kettesben mentünk el kávézni

2020. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!