Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátságból párkapcsolat?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból párkapcsolat?!

Figyelt kérdés

Szóval,előre is elnézést,ha hosszú lesz.

Van egy lány barátom,aki a legjobb barátom,és kezdem azt észrevenni,hogy nem csak barátként tekintek rá. Szoktunk találkozni,mikor meglátjuk egymást,mindig örülünk,nagyon jókat beszélgetünk,elvagyunk egymással.Anno több hónapja,valahogy,óvatosan felhoztam nála ezt a dolgot,és sajnos(vagy nem sajnos,nem is tudom) csak barátként szeret....szerintetek hogyan tudnám megoldani,hogy összejöjjünk? Lehetséges? 16F


2015. dec. 23. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Próbálhatod meghódítani, de szerintem ne. Mert ha legjobb barátok vagytok, ne rontsátok el egy párkapcsolattal mert akkor ha szakítanátok, nem lennétek jóban. Én nem ajánlom, és a lány se, szóval..
2015. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mert a leány megmondta, hogy nem. Sorry, bro.
2015. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem a lány legjobb barátom,de azt nem tudom,hogy én lennék-e neki a legjobb barátja...
2015. dec. 23. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nezd meg a LOL t :D Ne ne nezd meg mert 1. 16 eves vagy 2. fiu... De ott ugyanez van. Mondjuk az egy film. Es osszejonnek. EN meg azt az elvet valom,hogy az elet egy megforditott film... Vegulis minden ami egy filmben tortenik az a valodi eletbol merit elemeket csak pont forditva tortenik minden.. Hmm... Egyebkent szerintem pont ezert nem nagyon lehetseges. Bar lehet hogy en vagyok a hulye es tok edik lennetek.. Ki tudja meg kell probalni ;) 14/L
2015. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!