Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki megfejtené nekem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megfejtené nekem hogy most mi van?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de igyekszem rövidre fogni a dolgot.

Megismertem egy srácot tavaly. Jóban voltunk, néha beszélgettünk és összefutottunk kisebb társaságban, azonban egyik napról a másikra fordult a kocka és kiderült, hogy ő elvileg érdeklődik irántam komolyabban és nekem sem volt közömbös.

3 hete elmentünk randizni, nagyon jól éreztük magunkat, ő fizetett mindent ( pedig kértem, hogy fele-fele arányban legyenek az anyagiak, mert ez így korrekt. )

és majdnem elcsattant egy csók a végén. Az este során is adott érdekes jeleket pl. megfogta a kezemet, átkarolt, nagyon közel sétáltunk egymás mellett, dicsért, stb.

Én ezt tökre pozitívan fogtam fel és azon gondolkoztam hogy esetleg akkor ezek után több is lehetne köztünk... meg eleve már tavaly is szimpatizáltam vele ( ő is velem, csak volt ezzel pár bonyodalom... ).

A találkozó után mintha kicserélték volna, egyfolytában magáról beszélt és nem is nagyon érdeklődött arról hogy például milyen napom volt ésatöbbi, pedig azelőtt mindig minden érdekelte. 2 hete rákérdeztem, hogy akkor mégis mi van köztünk, amire az volt a válasz hogy " mi lenne?"

Na itt nagyon kibuktam.. elmondtam neki az én álláspontomat, mire elkezdett mást hibáztatni, hogy az másik személy hypeolta fel a dolgot, aki nehezebb krízisekben támogatott minket.

A legviccesebb, hogy ő elvileg azért találkozott velem, mert jófejnek tart (ezen már tényleg sírtam a nevetéstől amikor olvastam). Na meg hogy ő most nem akart ezzel a barátzónába rakni, de ha úgy jött le, akkor az nem volt szándékos. (?!) és mindemellett sajnálja ha megbántott.

Azóta is teljesen le vagyok sokkolódva, az önértékelésem mínuszban, nagyon haragszom magamra amiért biztos nem vagyok elég jó, lényegében nagyonszarul vagyok.. másnak meg azt mondja, hogy ő szeretne velem egy jó kapcsolatot tartani, ennek ellenére azóta nem beszéltünk amióta úgymond összevesztünk, de ő majd elvileg fel fog keresni. Aha ez volt 1 hete... szóval így nem tudom..

Egyébként nagyon kedves, vicces és normális srácról van szó, ezért nem értem az egészet.



2016. máj. 28. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megsem olyan kedves es aranyos mint gondlod. Ne hagyd hogy jatszon veled
2016. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy amikor oda jutottatok, hogy lehetne valami komolyabb is, megijedt és most próbál kihátrálni.

Én a helyedben akkor úgy viselkednék, mintha csak baráti dolog lett volna az egész, aztán majd alakul. ;)

2016. máj. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#2- Ha esetleg találkoznánk akkor viselkedjek úgy, mintha semmi bajom sem lenne? Az a baj, hogy megtörténhet a találkozó, nem kettesben ugyan, de összefuthatunk a közeljövőben..

2016. máj. 29. 01:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő se tudja, mit akar. Vagy tényleg megijedt, és kihátrál inkább. De az is lehet, hogy a randi után rájött, hogy mégse akar tőled komolyat, vagy eleve tényleg barátilag fogta fel az egészet. De persze az is benne van a pakliban, hogy csak szórakozik veled. Szerintem nem érdemes foglalkoznod vele, legalábbis egyelőre biztos nem. Ha konkrétabban közeledik később, akár talán...
2016. máj. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy ilyen talákozót hogy lehet barátilag felfogni?:/ Persze egyébként teljesen jogos amit írtál, köszönöm!
2016. máj. 29. 08:42
 6/8 anonim válasza:
Amikor elolvastam ledöbbentem. Egy cipőben járunk csajszi :)
2016. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( ha gondolod beszélhetünk privátban!
2016. máj. 29. 09:34
 8/8 A kérdező kommentje:
A tortenetunk ugy vegzodott, hogy nemreg talalkoztunk es kiderult, hogy egyszerre tobb vasat tartott a tuzbe es egy altala regebb ota ismert lanyba beleszeretett :)... jo mindegy, en azert nem utalom, megbeszeltuk a dolgokat, kulon utakon sok szerencset kivantunk egymasnak:D
2016. jún. 23. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!