Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez még helyrehozható?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még helyrehozható?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt. Én 18, ő pedig 17 éves. Utóbbi időben észre vettem, hogy elhidegült tőlem, tudjátok milyen gondolom. 1 hete részegen történt közte és legjobb barátom között (11 éves barátság) egy "véletlen" szájrapuszi, erről nem ők világosítottak fel, máshonnan tudtam meg. Ő azt mondja elhanyagoltam, nem érezte, hogy szeretem, nem törődtem vele eleget. 2 hónapja nem szerelmes csak szeret mint embert, én belekergettem ebbe a helyzetbe őt. Mint utólag kiderült, szülinapunkkor ( egybe tartottuk nálunk) részegen uncsimtól olyan szájra puszit kért amikor a szátok közé teszitek a két ujjatok. ( uncsim magától elmondta) Ennek ti látjátok értelmét? 5 hónapja mondta, hogy több törődésre van szüksége, változtattam is. 3 hete ideköltözött, minden nap együtt voltunk, mindenre figyeltem ami vele kapcsolatos. Szóval ti szerintetek ki rontott, helyrehozható?

2020. júl. 13. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
A barátnőd egy ribi. Tök mindegy mit csinálsz. A hiba nem az ön készülékében van.
2020. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha te mindent megtettél, neki mégsem elég, akkor ne törd magad tovább. Nincs értelme. Főleg, hogy addig ő másokkal csókolózik.
2020. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
92%
Szerintem hagyd.
2020. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is hagyd :)
2020. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáfűznék, hogy tényleg sokat voltam a barátaimmal, van hobbim mégpedig a motorozás. Iskola alatt 2 naponta találkoztunk, korona vírus miatt minden nap szinte. Sokszor baj volt, hogy elmentem motorozni és jött az, hogy fontosabb nála mikor heti 2x ha elmentem, 1 órára. A legjobb barátommal napi szinten találkoztam, munka után mindig lejött. Eleinte ez is baj volt és azt akarta ne legyenek barátaim, csak vele foglalkozzak. Volt hogy nem törődtem vele eleget, bevallom. Volt olyan, mikor azt mondta vagy jössz vagy szakítunk.. A kapcsolat alatt 17x szakított, de pár óráig tartott. Én 1x mondtam ezt, tartott 3-4 napig de megbeszéltük.
2020. júl. 13. 15:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"11 éves barátság"

Nem tudom milyen "barátság" az, amikor valaki kér/elfogad szájrapuszit attól akiről tudom, hogy barátom barátnője?

Persze a puszihoz még a narcisztikusnak partnerre (neki a tükör) van szüksége, tehát mindketten egyformán sárosak.

.

Eleve baj van egy kapcsolattal, ha egyik (bármelyik) fél részegségével magyarázza tettét. Az, hogy 'piás voltam' kifogásnak nagyon rossz.

Ha őszintén szemedbe mondja - ami jó tulajdonságának vehető - hogy keveset kap tőled, hosszú, érzelmi alapokon nyugvó kapcsolatra ne számíts.

2020. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tesz rád magasról a lány, ne szenvedj tovább vele. 17x szakítani az elég egyértelmű hogy nem normális, ráadásul minden rád van terhelve, mondván nem törődtél vele. 0 önkritika és önreflexió, mindig más a hibás, ő csak áldozat.


A barátoktól eltiltás és a figyeleméhség egyértelműen mérgező viselkedés. Amiről beszél (állítólag nem törődtél vele) az szakító ok, de nem megcsalásra magyarázat, ami ugyanúgy gerinctelenség.


Sokkal jobb lányt fogsz találni mint ő, ne engedd hogy ázott kutyaként viselkedjen veled. Azt is ajánlom hogy kezdd el kutatni magadban hogy miért engedted ezt neki, ennek a válasza is ott van benned. Sokkal jobb kapcsolataid lesznek ha rájössz és dolgozol rajta.

2020. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha szakítással zsarolgat, és el akar szakítani a barátaidtól, akkor tényleg ott kéne hagynod.. mi miatt kezdtétek egyáltalán újra 18×?
2020. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*mármint ázott kutyának nézzen
2020. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Helyre, de minek?


Csak átmenetileg működne a dolog, ha működne, aztán ugyanide kötnétek ki: keress mást !

2020. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!