Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Helyesen tettem-e, vagy se?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen tettem-e, vagy se? Még helyrehozható .

Figyelt kérdés

Tehát 5 hónap után szakítottam a barátommal .. Az oka az volt hogy tul erzekeny volt hozzám (nálam sokkal jobban) , én nyújtottam neki a lelki tamaszt, en vigasztaltam mindig,minden esetben én védtem meg,ő nem nagyon.. És komoly volt nagyon, mindig az érzelmeiről beszélt, nem volt valami humoros és nekem az elég fontos lett volna..

Ehelyett halalosan szerelmes volt belem,megtett értem mindent amit csak tudott, másra rá se nézett,csak én voltam neki a világon,mindig azt nézte nekem mi a jó. Uriember volt velem..😊

Aztán Kb 1-1,5 hetig nagyon sablonosan beszeltunk es felhoztam hogy szakitok. Nagyon magába fordult, eddig én tartottam benne a lelket,én vagyok a mindene..

S most mégjobban hiányzik mint eddig. Jobban mint valaha.. Ő belemenne tuti hogy újra kezdjük..

Viszont par honap mulva mashol jarna suliba es megkevesebbet beszelnenk. Mit kezdjek?

16/L, 16/F



2018. ápr. 6. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyd.

Mindenkinél úgy van,hogy az elején hiányzik de az idő begyógyítja a sebeket előbb utóbb,nála is és nálad is. Különböztök és ez nem feltétlen jó dolog.

2018. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd. Ne haragudj, de ebben a fiúban egy gramm férfiasság nincs. Egy kapcsolat nem arról szól,hogy pátyolgatod meg Simizgeted a másikat,mint egy cicát. A srácnak kb semmi szociális élete nem lehetett rajtad kívül,és ez a rád való akaszkodas...meg olvasni is rossz volt
2018. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyesnek igaza van. Nekem ehhez tapasztalat is járul...
2018. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most meg öngyilkossággal fenyegetözik :(
2018. ápr. 6. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ha már fenyeget hogy miattad lesz öngyilkos akkor tényleg nem éri meg újrakezdeni vele. Ha látod hogy komolyan azt tervezi akkor szólj a szüleinek, hozzátartozóinak.
2018. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4: Érzelmi zsarolás. A legalávalóbb dolgok egyike
2018. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgysincs benne annyi,hogy megtegye ez csak rájátszás.
2018. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!