Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyenkor mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak? Engedjem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit szeretek és elkezdtem neki udvarolni aztán kicsit később össze is jöttünk. Körülbelül egy hétig voltunk együtt aztán szakított mert nem szerette azt hogy iszok, pedig én igyekeztem megváltozni a kedvéért. A múltkor bocsit kértem, de nem bocsátott meg és már 5 napja nem beszélünk amióta bocsit kértem. Én még mindig szeretem de félek ráírni mert nem tudom hogyan fog reagálni. Szerintetek írjak rá? Ha igen szerintetek mit? Vagy engedjem el, ez már veszett ügy?

én:19 a lány 17

Ui:. Lehet hogy butaság itt kérdezni erről de más nem jutott eszembe.



2020. júl. 16. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Igen, szerintem írj rá. Írd azt hogy hiányzik, és szeretnél vele beszélgetni, szeretnél találkozni vele. Ha tényleg szeretett akkor adni fog még egy esélyt, ha nem, akkor inkább hagyd.
2020. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :D
2020. júl. 16. 18:51
 3/5 anonim válasza:
79%
Szerintem is irj rá, de ha nem ir vissza akkor hagyd és engedd el
2020. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon ír vissza :'(
2020. júl. 16. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
aha
2020. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!