Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mukodhet hosszutavon a kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mukodhet hosszutavon a kapcsolat, amiben a fiu tobbre vagyik, de a lany nem tudja megadni?

Figyelt kérdés

A pasim nalam idosebb, es mar vannak szuksegletei, am en attol fuggetlenul, hogy erettebbnek gondolom magam a korosztalyomnal, szuleim nyomasa es sajat felelmeim miatt meg nem allok keszen intimebb dolgokra (csok, olelkezes okes), es meg egy ideig nem is tervezek ilyesmit.

Ezt persze megbeszeltunk, es minden oke, azt mondta var. De meddig lehet egy ilyen kapcsolatban maradni, nem fog ramunni es otthagyni emiatt?



2020. júl. 18. 10:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, 16,17 evesek vagyunk
2020. júl. 18. 11:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy nem szxelsz 16 évesen és meg akarod várni, amíg te akarod!


E miatt egy percig se érezd magad kellemetlenül, mert ha a barátod úgysem képes megvárni, akkor lelép, de te ne feküdj le vele csak azért, hogy x idővel később lépjen le és igen, várd meg azt, amíg neked megjön a kedved hozzá.


És igen, működhet!


Ha meg emiatt otthagy, akkor is otthagyott volna, ha megteszed, mert a fiúk már csak ilyenek - pláne hogy még a srác sem élte ki magát.


Igen, vannak szükségleteik a pasiknak, de ott a két keze, ki tudja magát elégíteni, ha szükséges, ez nem lehet oka a szakításnak, ha valóban szeret téged és nem csak a testedet.


Szóval vár, akkor várjatok, aztán meglátod, de ne görcsölj rá!


Az idő majd úgyis megmutatja az utat.

2020. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet előre tudni. A lényeg, hogy kényszerből ne csinálj semmit, amit nem akarsz. Aki ezt nem érti meg, az nem szeret, csak a vágyait akarja kiélni.
2020. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Hát én 21 éves vagyok és úgy állok hozzá, hogy amíg ő nem akar addig nem lesz semmi megértem.

Nekem az a fontos, hogy vele legyek és nem az, hogy na történjen már meg a dolog.

Amúgy is nagyon túl van értékelve az egész.

Az amúgy érdekes, hogy 17 évesen ilyen szükségletei vannak :')

Persze én is korábban kezdtem de ez nem egy szükséglet. Ez csak egy jó dolog aminek örülünk de semmi olyan extra.

Ha tényleg szeret akkor bírni fogja a várakozást. :D

Én legalábbis simán megtudnám várni míg mondjuk 18 éves leszel.

2020. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi helyzetben igen. Nagyon fiatalok vagytok, alig 1 év különbség van köztetek, ami szinte semmi. Ha türelmes a másik és tényleg tud várni/nem erőlteti míg nem állsz készen, akkor nem kéne hogy gond legyen.
2020. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon jól teszed, hogy vársz, csakis akkor lépj tovább, hogyha te saját magad akarod.


Nyilván a srác próbálkozni fog, ez a dolga, és csak annyit engedj mindig, amennyi neked kényelmes, és biztosan akarod. Zsarolásnak ne engedj, az nem szeretet, szerelem, hanem önzőség, és ha ez feltűnik, akkor annak a párkapcsolatnak amúgy is annyi.

16 évesen nem vagy semmiről sem lekésve. Vigyázz magadra!

2020. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!