Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak ilyen 18-20 éves fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen 18-20 éves fiúk kb? Vagy majd csak egyetem alatt ismerek meg valakit?

Figyelt kérdés
Nem ismerkedni szeretnék.. A kérdés csak az, hogy vannak olyan fiatal srácok, akiket nem csak az érdekel hogy 1-1 bulin felszedjenek egy lányt vagy olyanok, akik nem csak a szexre hajtanak? Szóval olyanok, akik normális, hosszútávú kapcsolatra vágynak. Idén leszek 18 éves és már volt egy majdnem 2 éves kapcsolatom. De most azóta valahogy úgy érzem csak szerencsétlenek találnak meg (már bocsánat)

2019. aug. 11. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Nyugi! Vannak még...

Igaz, sok a f*ckboy, de mondjuk ne szórakozóhelyen ismerkedj szerintem, ott biztos nem találsz senkit hosszútávra.

2019. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Aabbgfggfgf ***** válasza:
100%
Könnyű kérdés: Rengetegen.
2019. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj mindenütt vannak olyanok ahol csak dugni akarnak, lehet könyvtárban vagy és ott talál meg egy ilyen, de bukinkban tényleg több az ilyen. Amúgy meg nagyon könnyen lelehet vágni, hogy a másik mit akar, győzköd, nyomúl, esetleg egóját firtatja. Honnan tudod mellesleg, hogy milyen egy normális párkapcsolat, simán lehetek egy poligám kapcsolatban is ha az számomra normális. Lehet, hogy meglep ez, de leggyakrabban a szex ami összetart egy kapcsolatot.
2019. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

És igen, tudom, hogy egy jó kapcsolat alapja a szex is. De szerintem nem annak kellene összetartania. És lehet, hogy ezt csak én gondolom így és naiv vagyok. De én ha valakit szeretek, akkor nem csak testileg vonzódom hozzá. Sőt eleinte testileg egyáltalán nem, és én ezt tartom normálisnak

2019. aug. 13. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!