Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy fenttartható szerintetek...

Úgy fenttartható szerintetek hosszútávon egy barátság, hogy szinte minden nap beszélünk, de nagyon ritkán találkozunk?

Figyelt kérdés

Két barátommal ilyen a kapcsolatom, szinte minden nap beszélünk, együtt játszunk online, viszont nagyon ritkán találkozunk kb évente egyszer.

Lehet így hosszútávú egy barátság?

Vélemények, tapasztalatok?

Előre köszi az értelmes válaszokat!



2020. jan. 5. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2020. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg folyamatos a kapcsolat igen. Gimis barátnői csoporttal érettségi után 2 évig napi szinten beszeltünk chaten. Aztán ketten összevesztek, megszűnt a csoportos beszélgetés. Néha még találkozunk és ráírunk a másikra de annyira más körökben mozgunk, hogy nem lehet egy-egy találkozóba/beszelgetése belesűríteni az elmúlt x év történését. Így abból állnak a találkozók, hogy a gimis emlékeket idézük fel 25-ször. Ez pedig egy idő után unalmas.
2020. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátságnak nincsenek olyan kritériumai, hogy milyen gyakran kell beszélni vagy találkozni. Nekem van olyan barátom, aki jó régen külföldre költözött, évente igyekszik hazajönni, de mindig találkozunk, viszont amikor igen, akkor olyan, mintha úgy folytatnánk a beszélgetést, mintha napi szinten tennénk. Ellenben van olyan ember is az életemben, akivel hetente többször beszélek (magánügyekről), de vele már nem vagyok biztos benne, hogy ez mindig is így lesz. Vele inkább egy „epizódszereplők” vagyunk egymás életében – ha érted, mire gondolok.
2020. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a kozos elmenyek hianyoznak, egy ido utan mar nem lesz ami osszetartson.

Mert ahogy en latom, az igaz baratsag az ritka.

De ez csak az en velemenyem.

2020. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!