Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már nem érzem a vágyat, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érzem a vágyat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal már 2 éve együtt vagyunk. Nagyon jól el voltunk régebben, de most mintha valami megváltozott volna bennem. Egyszerűen már nem érzem azt a vágyat, a bizsergést, mint régen. Mint mikor először találkoztunk. Rájöttem, hogy nekem ez hiányzik. Hiányzik az, hogy újra izgalomba kerüljek. A szex sem olyan már vele, néha már kötelezőnek érzem. És mostanában elkezdtem beszélgetni egy fiúval, sőt már találkozgatunk is. Vele meg van az a bizsergés, minden. De semmi komoly, nem feküdtünk le. Szimplán jó vele lenni. Ráadásul a barátommal nem nagyon beszélünk már egy nap. Van, hogy 4-5 óránkét kapok választ, vagy megkérdezi "mizu". Néha teljesen érdektelennek mutatja magát. És így egyedül érzem magam. Az egész kapcsolatot olykor erőltetettnek érzem, megteszek olyanokat is neki, amikhez nincs is kedvem. (Most nem a szexre gondolok) Ha pedig valami nem úgy van, ahogy ő szeretné (legyen az egy apróság) bedurcázik. Őszintén szólva már nem nagyon érdekelnek ezek a hisztijei. Nem tudok velük mit kezdeni. Nagyjából ennyi a helyzetem. Szerintetek mit tegyek? Maradjak ebben a kapcsolatban? Vagy szakítanom kelle?



2020. júl. 20. 22:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném, soha sem történt még ilyen velem. Hogy a barátom mellett még egy másik fiúval is törődjek. Tanácstalan vagyok.. Mellesleg különbözik a barátomtól sok mindenben.
2020. júl. 20. 22:37
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha a másik fiúval csak barátok vagytok akkor semmi sincs, bár a bizsergés nem ezt bizonyítja...

Olyan típusú lehetsz akire igaz az a "mondás": ez a majom úgy mászik fára hogy csak akkor engedi el az egyik ágat amikor már fog biztosan egy másikat.


Ez szerintem kicsit gáz. Inkább keresel egy srácot akivel érzed ezt a bizsergés, ahelyett hogy megpróbálnátok megoldani a pároddal. A kommunikáció sokat tud segíteni. Üljetek le beszéljétek meg, mondjátok el mit éreztek... Ha már egyikőtöknek sem jó ez így akkor jobb mindkettőtöknek ha kicsit szüneteltetitek, és mondjuk békében elváltok esetleg barátok maradtok.

Ha tényleg szétmentek ne gyere egyböl össze a sráccal.


Ha megoldást kerestek, bár nem úgy tűnik beszéljétek!

2020. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom, semmi nem szól amellett, hogy maradj vele. Ő sem érdeklődik már úgy irántad.
2020. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért teszed föl a kérdést, ez a te döntésed, de úgy látom már el is döntötted
2020. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Stark2000 ***** válasza:
100%

Nekem úgy jön le, hogy itt inkább már csak a megerősítésre és a "hátszélre" vársz a válaszolóktól, hogy biztosítást kapj arról, hogy persze, menj csak az új sráchoz, mert ez a jó döntés.

Ha nem tudjátok megoldani a mostani pároddal a helyzetet, nem kommunikáltok, nem fektettek bele energiát, persze, hogy nem fog működni és el fog laposodni. A kapcsolat egy picit olyan, mint egy vállalkozás. Vagy időt és energiát szánsz rá, vagy nem fog működni - persze, ez két oldalú. Ha csak te akarod rendbe hozni, a párod nem, akkor szintén nem fog működni. De ez meg ki fog derülni, ha KOMMUNIKÁLTOK.

Amennyiben el akarod engedni ezt a dolgot - valahol megértem, hisz fiatalok vagytok, keressétek csak a szerelmet, ha ti úgy érzitek - akkor azt javasolnám, hogy még mielőtt bármiféle bizsergést tapasztalnál bárki iránt, szakíts a mostani pároddal. Ennyit ő is megérdemel, és az is, akivel a jövőben szeretnél valami komolyabbat. Nem beszélve arról, hogy valószínű idő fog kelleni feldolgozni a szakítást, hisz még is csak 2 éve vagytok együtt. Ha belefutsz egy másik kapcsolatba azonnal, hidd el, meglesz a hátulütője.

2020. júl. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:

Én nem így érzem. Szakítottam már fiúval, de nem jöttem utána egyből össze senkivel.

A másik fiúval meg nem direkt kezdem el beszélni, csak egy ismerős volt.

2020. júl. 21. 05:55
 7/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak:

Voltak ilyen problémaink már, meg is beszéltük. Egy ideig jó volt, de aztán megint kezdődött a monotonitás. És kevesebbet is beszélünk az ilyen témákról. De megpróbálom megbeszélni vele, hogy mit érzek, mit nem érzek. Ahogy láttam te is azt írtad, hogy talán azonnal belemennék egy másik kapcsolatba. Ez nem így van. Kellene az idő, hogy feldolgozzam a dolgot. Természetesen a barátom miatt sem csinálnám azt.

2020. júl. 21. 06:05
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

A bizsergés mindig elmúlik. A másik sráccal is ugyanitt tartanál 2 év múlva. Döntsd el, hogy végig akarod próbálgatni a farkakat vagy kapcsolatot akarsz építeni. Nehézségek mindig lesznek, de ilyenkor nem megutálni kell a másikat és máris félrekacsingatni hanem kommunikálni és megoldani a problémát.


Egyébként végtelenül undorító, hogy az egész generációnak nincs ez megtanítva és minden apró Sz**ért dobálják el az embereket az életükből, aztán csodálkozunk, hogy nincsenek rendes emberi kapcsolatok.

2020. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Exem folyamatosan azt csinálja, hogy úgy szakít az éppen aktuális barátjával, hogy már közben van egy másik. Fél az egyedülléttől, retteg ettől. Az oké, hogy fél az egyedülléttől, de hogy emiatt verje át folyamatosan az összes paliját, az elég gáz.

Nem tudom, hogy Nálad is ez van-e, de az szemétség részedről, ha úgy találkozgatsz egy másik fiúval, hogy közben együtt vagy barátoddal. Neked sem esne jól, bármennyire is meghidegült a kapcsolat. Ez úgy igazságos, hogy megmondod Neki, hogy már nem szereted, nem szeretnél vele együtt lenni és kész. A leírásodból következtetve ő sincs már odáig érted.

2020. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Nehezen ugyan, de leültünk beszélgetni. Jól végződött, és próbálunk javítani a hibákon. Néhányotok válasza erősen megütött, de észhez is tértem. Mégegyszer köszönöm!;)
2020. júl. 22. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!