Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Én egy 18 éves fiú vagyok aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 18 éves fiú vagyok aki önismereti célból elkezdett randizgatni egy másik, kicsit bizonytalan fiatalabb bi fiúval. Mit tegyek? Oda ért a kapcsolat hogy már kéne szexelni, de én még mindig nem érzem a vágyat arra.18f

Figyelt kérdés
Ez úgy kezdődött, hogy láttam egy fiút a villamoson, aki elindított bennem valamit. nagyon aranyos volt. Mindig tetszett pár nálam fiatalabb fiú és elhatároztam hogy kipróbálom megy e valami. randizni kezdtem egy meleg oldalon, NEM a planetromeon, az egy fertő, már bocs.... és rátaláltam egy nálam pár évvel fiatalabb de nagyon szép arcú fiúra. a randi ment is, megbeszéltük, hogy ő is inkább randizgatna, ő is bizonytalan. megcsókolt vasárnap, és jó volt. nem rossz dolog, de mégis, most úgy érzem, szexelni nem akarnék vele. barátságot érzek felé. nagyon erős barátságot. pl a csók, meg megölelés rendben van. együtt alvás is, de valahogy nem vágyom a szexre, viszont a minap ő felhozta hogy próbáljuk ki ha már eddig eljutottunk. mit tegyek?
2018. okt. 2. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
akkor ne sexelj 28/f
2018. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem pettingeltek előbb? Esetleg közös kiverés, aztán majd meglátjátok.


Amúgy melyik oldalon találtad? Megírhatod privátban is. Tényleg érdekelne.

2018. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szexnek nem kötelességből kell történnie, hanem amikor az ténylegesen úgy alakul, ezt érzésből kell tenni, és igen, nem muszáj rögtön a végsőkig menni, lehet kezdeni egymás testének csókolgatásaival. Esetleg orál. De ezt érezni kell, nem lehet elmondani vagy leírni
2018. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, csak olyanba menj bele, amit te is szeretnél. Ha meg valamit nem szeretnél, akkor mond meg neki nyíltan. Valamint ahogy szintén fentebb írták, nem kell egyből mindent, vannak olyan dolgok is, amikkel felfedezhetitek egymás testét, nem kell egyből bumm a közepébe...
2018. okt. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, a Föld nevű bolygón hány ember szexel csak azért, mert ez afféle "elvárás", ha a normálisnak mondott ember kíván maradni...
2018. okt. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!