Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan oldjam meg a helyzetet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg a helyzetet?

Figyelt kérdés

A barátnőm Romániában lakik és találkozni akarok vele, ő csak akkor, ha ott lesznek a szülei, azért, mert a szülei azt mondják ott akarnak lenni, a lány azt mondja megérti őket, ezért nem akarja lebeszélni.

Virtuálisan mindent megcsináltunk, egymásnak a legfontosabbak vagyunk, de engem zavar, hogy nem találkoztunk, és rajta vagyok az ügyön, hogy a lány lebeszélje a szüleit erről, pl egy videochatban is meg lehet oldani a szüleivel találkozást.

A probléma az, a lány iskolába jár, iskola után sportol, azután kocsmába vagy buliba megy, azután hazaér és alszik, hétvégén buliba megy és azt mondja iskolában, kocsmában, buliban nem telefonozik ergo szeptemberben elkezdődik az iskola, nem beszél velem, meggyőzni nem lehet.

Otthagyni nem tudom mert azt gondolom a kinézetében és az élet stílusában ő a tökéletes lány.

Eddig még egy lánnyal sem jutottam el, mint vele és ehhez óriási türelem kellett, most egy másik, hozzám közelebb élő lánnyal elkezdeném, nem lenne ennyi türelmem.

Az idő csak megy és szeptemberig találkozni kellene vele normálisan, szülők nélkül és azután megoldani azt, hogy a lány tényleg vigye magával a telefont és legyen fent, ha ez máshogy nem megoldható.


2020. júl. 22. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fiatal es tapasztalatlan vagy, elarulom hogy klasszikus etetés áldozata vagy, ahol kifogás mindig több lesz mint megoldás, mindig kozbejon valami, es mindig idiota szabályok teszik lehetetlenné az előrelépést. Nem tudom hogy a csaj idióta-e, nem érdekled e annyira (csak unatkozik/figyelemhiányos) vagy kifejezetten élvezi hogy húzhatja a mézesmadzagot, de ebből nem lesz semmi, soha. Erre nagy összegben fogadnék. Illetve lesz, de csak frusztracio. Ha valaki igazan akar toled valamit azt tudni fogod, mert azon dolgozik hogy osszejojjon.

Tudom nem fogod megfogadni, mert ő más, ez más, stb. Nem az.

2020. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez még csak nem is etetés, a lány elég vilàgosan megmondta ezek alapján, hogy ősztől nem beszéltek, nem akar a jelenleginél többet.

Miért akarod a saját akaratodat ráerőltetni, ha ő nem akarja?

2020. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem, akkor alkoholista a lány ilyen fiatalon, hogy mindennap a kocsmákban köt ki? Pláne, hogy sportol, így kb. semmi értelme a sportnak, ha alkoholizál rendszeresen. Másrészt mit takar, hogy megcsináltatok mindent videóhívásban?


Az elsőnek egyébként igaza van, a csaj nem érez irántad semmit vagy csak nagyon-nagyon halványan, aztán ha jön egy jobb, köddé is fog válni.

2020. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A szülős találkozást meg lehet oldani, ha nagyon akarjátok. Nekem a szüleim ragaszkodtak hozzá, hogy az egyikük elkísérjen, mikor találkozok a (most már) barátommal. Én sem akartam, hogy ott legyenek, kínos lett volna, meg nem tudtunk volna normálisan beszélgetni, semmi. Végül annyi volt, hogy randi elején beszéltek pár szót anyukámmal, meggyőződött róla, hogy rendes, stb. (Egyébként megkérdeztem pont itt a gyakorin, hogy mi erről a vélemény, és mindenki kivétel nélkül azt mondta, ez gáz. Nem értem, ez a lány hogy tudja ezt "megérteni", mikor róla van szó.)

Szokták mondani, hogy akinek fontos vagy, az valahogy szakít rád időt, és ez tényeg így van. A barátom szinte egész nap dolgozik, így nem tud írni, de este mindig talál egy kis időt, hogy beszéljünk. Ha meggyőzni kell, az már baj.

Amúgy ha jól értem, a lány hétköznapokon buliba és kocsmába megy? Ez csak szerintem fura?

2020. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi
2020. júl. 22. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!