Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj ha 16 évesen még nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 16 évesen még nem volt barátom és első csókom sem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és még nen volt se első csókom se barátom...volt pár kiszemeltem(osztálytárs)de mindeggyik kioffolt:/

Lehet velem van a baj?

A környezetemben az összes ismerősömnek van barátja/barátnője csak nekem nincs barátom és úgyy érzem hogy kimaradok valamiből és már sose lesz senkim:(



2020. aug. 1. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sok ilyen kérdés van itt amúgy erről, szóval már van egy csomó ember, aki szintén nem élte még át ezeket a te korosztályodban. (Pl. én)


Nem, nem gáz.

Miért nem?

Mert nem a tömeg után kell menni, nekem se volt még barátom, nem is csókolóztam még, ahogy egy csomó barátomnak, barátnőmnek se volt még semmi.


Nem, nem veled van a baj. Lehet egyszerűen csak pont rossz embereket fogtál ki, megesik. :D


Osztálytárssal mondjuk nem nagyon ajánlott kikezdeni szerintem, mert elég kicsi az esélye annak, hogy vagy együtt maradtok gimi végéig, vagy az, hogy szépen váljatok el és ne legyen nagyon gáz az, hogy egy csomószor egy légtérben kell lenni az exeddel.



16 vagy, biztos lesz valaki a későbbiekben. :)

Inkább picit később, mint sem azonnal beleugrani minden jött-ment "kapcsolatba".



17/L

2020. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Én is hasonló cipőben járok, 17F
2020. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
Te nem vagy 16 éves, legfeljebb 14.
2020. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nekem se volt annyi idősen, egyetemen lett először. És nem nőtt tőle harmadik fülem meg ilyenek :D Olyan emberekkel barátkozz, akikkel másról is lehet beszélhetni mint a csajokról/pasikról, és akkor nem fogod úgy érezni hogy kimaradsz bármiből. Mert valójában nem maradsz ki semmiből.
2020. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne már baj? 17 évesen pont abban a helyzetben vagyok mint te. Én nem érzem bajnak. Nem keresek görcsösen párkapcsolat, vagy ez "csak kelljek már valakinek". Ha lesz, akkor lesz, ha nem, akkor nem. Annyival fontosabb dolgok vannak az életbe mint olyanokon gondolkodni, hogy ez most baj vagy ciki-e.
2020. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. Nekem 22 évese volt az első csók.

32

2020. aug. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Azért írhattál be 16-ot, mert annyi az alsó korhatár. De hogy te nem vagy 16 éves, az biztos.
2020. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A 7-esnek:Mégis miből gondolod hogy nem 16 vagyok?XD
2020. aug. 2. 08:55
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Az írásodból legfeljebb 14-nek nézlek.
2020. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pedig nem 14 vagyok:)
2020. aug. 2. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!