Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A legjobb baratnom összejött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb baratnom összejött az exemmel,ez normalis?

Figyelt kérdés
Szoval a strandon osszeismerkedtunk 4 fiúval majd nem sokkal kesobb ossze jottem az egyikkel. Igaz,csak 2 hetig voltunk egyutt ,de akkor is rosszul esik hogy kepes volt vele ossze jonni miutan szakítottunk szinte egybol. Ti mit tennetek? Raadasul en mentem oda hozzajuk a strandon,szoval lenyegeben miattam ismeri

2020. aug. 9. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Meg értelek, nekem is nagyon rosszul esne. Alapból a legjobb barátnő exe tabu kellene legyen minden esetben. Én lehet nem beszélnek a csajjal többet a helyedben, nagyon kellemetlen egy helyzet. De te tudod hogy mennyire tudsz vele ezek után egy légkörben lenni, minden esetre nem érdemli meg a társaságod ezek után.

Kitartást neked s sajnálom 😶

2020. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Igen.

Most őszintén: milyen barát vagy te, hogy elvárod, hogy akihez akár csak pár napig is közöd volt, azt örökké tiltott legyen pont annak, aki a legjobb barátod? Persze, egy vadidegen gyökér nyugodtan jöjjön össze vele, de a legjobb barátom nem? Mi lesz a következp szint? "Ránéztem egy lányra, ezért te soha nem jöhetsz össze vele"? Dedó, komolyan mondom.

Ami pedig azt illeti: nincs köztetek már semmi. Nem véletlenül már csak az exed.

2020. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindig o mondta az elejen hogy soha nem tudna ossze jonni a legjobb baratnoje exevel meg ilyesmi, csak ezert esik rosszul.
2020. aug. 9. 13:25
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Én inkább örülnék neki, hogy a legjobb barátomnak sikerült. Erről is szól a barátság, nem? Hogy örülünk egymás boldogságának, és nem arról, hogy meggátoljuk abban.
2020. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Egy két hetes kapcsolat olyan, mintha nem is lett volna...
2020. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Oké, ez egy buta kijelentés volt tőle. Amit ki tudja, lehet csak a te unszolásodra mondott. Nem tudom, mi az előzménye.

De a tények:

- Nem rondított bele a kapcsolatotokba. Ameddig együtt voltatok, nem próbálta lecsapni a kezedről.

- Amikor összejöttek, akkor neked már érdemben semmi közöd nem volt hozzá. Szakítottatok, vége.

- Azért ez nem volt olyan drámaian hosszú kapcsolat. Nem egy 15 éves házasság után jött össze vele - bár akkor sem lenne okod felháborodni -, hanem 2 hétnyi járogatás után.

Én értem azt, hogy neked fáj a veszteség. Fáj, hogy nincs veled az, akit szerettél. De akkor se lenne veled, ha haverod nem jön össze vele. A te helyzeteden az sem javított volna, ellenben tök feleslegesen megakadályoztad volna az ő boldogságát.

Mi ez, "ha nekem nem jó, másnak se legyen az"??

2020. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
2 hét az semmi. Ha legalább hónapokról lenne szó, én is egyetértenék veled, de ez tényleg nagyon-nagyon kevés idő, még egy tinikapcsolatban is.
2020. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem volt pár alkalmi együttlét is,ezért fáj ennyire hogy most barátnöddel van együtt.
2020. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Sokaltam is ezt a 2 hetet. Hogy bírtátok ilyen sokáig?

Kérdésedre: igen, normális. 2020-at írunk.

2020. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni, hogy a strandról összeszedett srác milyen lehet...
2020. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!