Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is zsákutca? 17/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is zsákutca? 17/F

Figyelt kérdés

Szevasztok!


A helyzet az, hogy itt ismerkedtem meg egy lánnyal, aki csak úgy rám írt és nagyon jól esett. (Isten áldja hogy ne olvassa ezt a kérdést :D) Aztán kiderült, hogy egy évvel idősebb nálam és kicsit behalt a beszélgetésünk. Igaz hogy 10 napja beszélünk, de valamiért nagyon megtetszett nekem pedig még életemben se láttam… Aztán átmentünk egy másik oldalra. Majd egyszer ott küldött képet és nagyon gyönyörű volt és el se akartam hinni, hogy ilyen lány egyáltalán leáll beszélni velem pedig hamarabb látott engem, mint én őt….. még a vezetéknevét se tudom nem is néztem utána pedig lehet, hogy megtaláltam volna, de azt mondom mindenki annyit ad magából amennyit szeretne és nem szabad kitépni belőle.


Még az elején valamennyire egy-két bókot mondtam neki, de nem reagált rá és arra gondoltam, hogy ilyen diszkréten jelzi, hogy semmit sem akar. Inkább közömbös volt nem nagyon sztorizgatott és nagyon úgy éreztem hogy egyedül kezdek el beszélgetni magammal. Az igazság hogy megtetszett, de több mint egy órára lakunk vonattal egymástól én Debreceni vagyok és ő nem ide valósi. Így a találkozás is szinte lehetetlen. Én vagyok a fiú ha találkoznánk nekem illene utazni csak milyen kínos ha utazok 1 órát a semmiért. Azon gondolkodtam, hogy ha leírom, mit érzek, akkor elutasít és az eddigi barátságunk az off. Ha pedig így hagyom, akkor jó ideig fájni fog és másokkal se fogok tudni ismerkedni, mert ő fog a fejemben járni. Szóval, ha nincs jobb ötletetek, akkor szerintem én hagyom az egészet és inkább elfelejtem. De ha hagyom is legalább ösztönzést adott, nekem hogy megszerezhetem és elkezdtem magammal foglalkozni, mert mondjuk már nagyon ideje volt.


Csak most ugyan ott érzem magam ahol elkezdtem, mert ő az első lány, aki jelent nekem valamit.


17/F



2020. aug. 11. 14:16
A kérdező szavazást indított:
Hagyjam mert nem érdeklem őt
Beszélgessek velem még hátha változik
Mondjam el mit érzek
Más
33 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Mivel a leírtak alapján úgy tűnik, hogy abszolút nem érdekled, az meg egyenesen szomorú hogy olyan mintha magaddal beszélnél, vélhetően csak +1 profil vagy neki a sok közül. Ennek semmi köze a barátsághoz egyébként, az nem így néz ki.


Lesz majd olyan lány akivel rendesen tudsz beszélgetni, nem csak fotókat küld hogy figyelmet kapjon.

2020. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
92%

Én a helyedben leírnám neki, hogy szívesen találkoznék vele, mert...

Ha nem, akkor legalább megpróbáltad, és nem fogsz azon rágódni, hogy mi lett volna, ha...

És talán könnyebben továbblépsz, ha határozottan elutasít.

Ha meg találkozna veled, akkor adnék neki egy esélyt.

2020. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelműen. Mondd el mit érzel. A barátság egy hosszú fájdalmas dolog lesz. Belül úgy se fogod barátság szintén hagyni, de fájni fog hogy csak így beszélgetsz vele. Akármennyire szép egy lány nincs joga nem megmondani miért nem akarja. Őszintén írd le neki hogy mit érzel de ne említs benne találkozót se semmit csak az érzéseid. Majd a végére írd oda, hogy ha nem szeretné akkor is mondja el, hogy miért nem vala hogy megtudja békélni vele. Legyél határozott.


Üdv, egy másik Debreceni.

2020. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ennél betegebbet soha az életbe ne lássak. Én is ezt mondom. Na pontozó matyik lehet lepontozni. Elvagy tájolódva kérdező.
2020. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha tényleg kedves és bejön akkor ismerkedj vele többet! Nagy baj nem sülhet ki belőle ha csak 10 napja beszélgettek.


Példának felhozom a jelenlegi barátnőmet, aki szintén az interneten írt rám ,teljesen váratlanul, és azt sem tudtam hogy ki ő. Utána jobban megismertük egymást és össze is jöttünk egymással, most pedig boldogok vagyunk együtt. Ő szintén messze van tőlem, ln szekszárdi, ő budapesti, tehát egy vonat út kb 2 óra ha nem több. Nekem ennek ellenére megéri, és jó tudni hogy van valaki aki szeret.


További sok sikert! Remélem tudtam segíteni!

2020. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

az, h egy évvel idősebd, szerintem nem baj


inkább az a kérdés, hogy tényleg egy 18 éves lány


talán beszéljétek meg, hogy Debrecenben találkoztok valahol (étterem, park/játszótér, ... ; csak nem nálad)


esetleg jó lenne tisztázni is, h mit szeretne (barátság, szerelmi kapcs, ...)

2020. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!