Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy párkapcsolatban a fiú szokott rendszeresen a lány ölébe ülni?

Figyelt kérdés

És nem fordítva.


Kérlek, véleményt is írj!



2020. jún. 23. 08:11
A kérdező szavazást indított:
Nem foglalkozok ezzel, hadd csinálják, ha akarják
Csinálják. Szerintem jobb is így
Ne csinálják, mert nem így kell
Inkább ne, mert lehet, hogy furán néznek majd rájuk
149 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is volt olyan fiúm, aki a 4 fal között, amikor más nem látta, szeretett az ölembe ülni :) Szerencsére vékony volt, egy 100 kilós embernek biztos nem engedtem volna.
2020. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az volna a véleményem, hogy valószínűleg a lány az erősebb.
2020. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez elég fura szokás... Én nem hinném, hogy megengedném ezt egy fiúnak. Inkább én ülök az ő ölébe.
2020. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Én ilyet még nem láttam. :D
2020. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
84%
Sztm fura egyszer egy fiú beleült az ölembe mert én nem mertem az ölébe ülni (féltem ,hogy összenyomom)és ezért ö ült az én ölembe über gáz vissza gondolva.
2020. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is fura, mert én emiatt elgondolkoznék azon hogy a srác milyen beállítottságú is (lehet, hogy meleg?). Nem itélem el de akkor is én nagyon furán néznék a páromra ha súlyától függetlenül az ölembe akarna ülni (egyébként valószínűleg össze is nyomna).

Az viszont nagyon cuki és normális is amikor a srác csak párnának használja a combodat és azon fekszik.

17/L

2020. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Házon belül nincs vele semmi baj, az én kapcsolataimban is volt már rá példa (főleg poénból), utcán már kellemetlenebb lenne (na jó... ha belegondolok, utcán én, lányként, is kellemetlennek érezném, ha a párom ölébe ülnék. Szóval ja. Idegenek előtt senki senki ölébe. Kettesben/jó barátok előtt meg csináljon mindenki azt, ami neki jól esik. :D)
2020. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
79%
Szerintem a fiú ne üljön semmiképp se egy lány ölébe,az viszont aranyos ha az ölembe hajtja a fejét és úgy pihen
2020. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
4 fal között poénból csinálta ezt a barátom, de utcán eszünkbe se jutott volna. Kicsit fura, én nem foglalkoznék vele ha ilyet látnék, de annyi gonosz és tahó ember van sajnos...
2020. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Exemmel volt olyan hogy neki dőltem a falnak a hatammal és ő meg az melkasomnak háttal de úgy hogy rendesen beleul az ölembe egy srác elég fura lenne.
2020. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!