Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki szerint mi a normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szerint mi a normális felső határ randizásnál?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 13, 14, 15, 16, 17 és 18 éves lányhoz. Sok véleményt hallottam, van aki szerint pl. 15-höz a 18 már sok, valaki szerint a 20 se. Ha valaki kíváncsi rá, leírom én is a véleményemet.

2020. jún. 23. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez teljesen egyénfüggő. Tény, hogy a lányok általában idősebb párt választanak maguknak, de hogy mennyivel idősebbet az mindenkinek a saját dolga. Nyilván nem normális, ha egy 15 éves lánynak 50 éves párja van, de ez szerintem mindenkinek a saját maga döntése.

Egyébként szerintem a 15 éveshez pl a 20 éves még beleférhet.

2020. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A 13,14 meg gyerek a 15 határeset felette már a 18-20 éves pár már elfogadható.
2020. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 16 éves barátnőm volt 28 évesen. Ő szedett fel, de olyan aranyosan nyomult, és olyan életvidám volt, hogy nem tudtam neki ellenállni. Később szakítottunk, de tíz évvel később újra összejöttünk egy időre. Hozzá kell tennem, hogy én extrém fiatalosan néztem és nézek ki, ezért nem nagyon keltett senkiben feltűnést a korkülönbségünk.
2020. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!