Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lánynak illik valamit vinni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánynak illik valamit vinni ha meglátogatja a barátját?

Figyelt kérdés
Amikor ő jön hozzám mindig hoz csokit vagy valami kis apróságot, nekem is illene vinnem? Ha igen, szerintetek mit?
2020. aug. 17. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez de cuki🥺. Szerintem valami üdítőt vagy sört-(bár azt kérdéses, hogy szereti-e) nyugodtan vihetsz. Fiúk annyira nem csokisok szerintem. És így nem olyan mintha utánoznád. Mert az inni mindig jól jön. Míg a csoki csak kedv csináló
2020. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vihetsz igazából, de nem feltétlen kell minden egyes alkalommal. Inkább olyan spontán, ha meglátsz valamit, amiről tudod, hogy szereti és úgy.
2020. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor távkapcsolatban voltam, szinte mindig én mentem az exemhez, és mivel az anyukájával élt még, egyértelmű volt, hogy viszek valamit a pár napos vendégszeretetéért cserébe. Ilyenkor vittem vmi házi dolgot (befőtt, méz), kávét, teát, karácsonykor bort... De nálad csak ilyen "felugrom hozzá" eset áll fenn, akkor nem kötelező minden alkalommal, mondjuk először vigyél mindenképp (nasi, gyümi, üdítő), majd kialakul...
2020. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel mi hetente többször találkozunk nem minden alkalommal de néha mi is adunk egymásnap apróságokat.

Én általában csokit szoltam adni, sütit, esetleg a kedvenc üditőjét, vagy teáját.

2020. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!