Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Felállna neki hogy reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felállna neki hogy reagálnátok? Mi lenne a helyes? Tobb lent

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtünk el járni a barátommal. Eleggé fura mert egyszerűennem mer messzebb menni par dolognal. Amit nem értek. És tényleg nagyon jól megvagyunk amúgy vett nekem virágot stb. Az van hogy szerintem fél hogy mit váltana ki belole vagy hogy mondjam. 3 eve nem volt baratnoje meg semmi romanc.

Van hogy megfogja a derekam odahuz magahoz es megpuszil meg minden. Legutobb mikor ugy oleltem meg adtam egy puszit a nyakara mondta hogy mindjart visszajon csak elfelejtette a telefonjat. En kicsit furcsaltam persze tudtam hogy miert rohant el.

Mivel reg nem volt kapcsolata en ilyen uttoro vagyok szamara mondhatni.

Tudom eleg fura ez igy de arra lennek fokent kivancsi ha ereznem hogy felall neki mondjuk mikozben az oleben ulok vagy megcsokolom szerintetek mi lenne a “helyes” reakcio? Szova tegyem valahogy? Zavarni nagyon nem zavarni hiszen ez egy termeszetes dolog ugymond. Vagy ti mit tennetek egy hasonlo helyzetben?


2019. okt. 6. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Mivan? Tanulj meg írni......
2019. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát én a helyedben lecirbantanám. Az a biztos!
2019. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Miert kene szova tenned?
2019. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha szóvá is teszed, mit fog mondani? Várj, kimondom helyette: - "Ó bocsi, nem tehetek róla, remélem nem zavar"


A kérdésedben mellesleg megválaszolod magad. Holnap iskola, btw. 13, vagy 14 éves vagy?

2019. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Ne tedd szóvá!

Ha akarod, simogasd meg.

2019. okt. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Simogasd meg neki :)
2019. okt. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj hogy nem értem a kérdésed...
2019. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Egyelőre ne akarj többet tőle, mint amit nyújt neked. Ha neked ez nem elég (de egyelőre egyen elég), akkor keress mást. Ezzel viszont elbizonytalaníthatod, mert azt fogja hinni, hogy valamit elrontott és ne mer közeledni egy másik lányoz. A merevedése természetes jelenség, de ne nézz folyton oda. Esetleg, ha nehezedre van a várakozás, akkor kezdeményez, tényleg nyúlj neki ODA te...
2019. okt. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi volt az előző baratnővel? Ott meddig mentek el? Szűz még esetleg?

Fura a zavara a merevedése miatt, meg hogy ennyire tartozkodó. Nem idegen vagy neki.

2019. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Nemrég kezdtetek járni, gondolom pár hete. Szerintem nem akarja elsietettni a dolgokat. Vagy én nem tudom mit szeretnél megtudni most tulajdonképpen.
2019. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!