Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok! Ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Barátnőm nagyon (tényleg nagyon) szereti a BTS-t (ez ilyen Koreaiakból álló fiúbanda), eddig ezzel nem is volt (nagyobb) bajom.

Ma felhívtam videochatben, mondta hogy faltól-falig kiköt egy madzagot, arra pedig rárakja egy csomó BTS-es fiúról készült képét. (kb 50 van neki ilyenekből :) )

Meg mondta hogy xy lesz a férje, meg hasonlók.

Mondtam neki, hogy ez engem így azért zavar, amire azt a választ kaptam, hogy nekem meg játékfüggőségem (nincs függőségem, csak szeretek játszani) van.

Ti mit mondanátok neki? Hívassak le én is képeket híres női énekesekről (most Ariana Grande jutott eszembe) és rakjam én is tele vele a szobámat, meg mondogassam neki hogy jaj milyen gyönyörűen néz ki és hogy tuti ő lesz a feleségem?

Vagy mit kéne ilyenkor csinálni?

Igazából még most sincs bajom ezzel, csak zavar, meg na. A barátnőm ne rakja már tele a szobáját más fiúk képeivel.


Ti mit tennétek?

Köszi a válaszokat!



2019. aug. 23. 22:26
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Lemaradt: barátnőm "még sosem szeretett semmit/senkit mint őket"

Ja, meg 16 éves.

2019. aug. 23. 22:29
 2/21 A kérdező kommentje:

Áh, nem tudok írni már, kicsit ideges vagyok.

Tehát barátnőm "még soha nem szeretett semmit/senkit úgy mint őket".

2019. aug. 23. 22:30
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Ne foglalkozz vele. Rengetegen hasonlók a korosztályban. Veled van együtt, gondolhatod hogy nem komolyan gondolja azt hogy egy nem is magyar random felnőtt énekessel fogja leélni az életét. Csak te reagálod túl.
2019. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hat...igazabol nem tudom mert valojaban nem tudom mit tennek , viszont igy elmeletben sztem csak annyit h elmondanam neki komolyan azt h ez engem nagyon zavar.

Utanna semmit nem tennek ( csak 1 szer mondanam el) csak figyelnem h mit tesz annak erdekeben h valtozzon a helyzet. Ha komolyan vesz es fontosabb vagyok neki mint a bandaja akkor biztos h latnam rajta azt h tesz azert h ez a helyzet szamomra jobb legyen ( akkor is ertekelnem ha csak apro dolgokon valtoztatna)

Ha nem tenne semmit akkor en is ugy allnek hozza ( viszont nem raknam ki mas nokkel a falam), lehet szakitanek...mert szamomra akkor az jonne le h az en velemenyem le van ..arva

Eroszakkal semmit se tennek mert annak csak negativ kovetkezmenye lenne

2019. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem csinált semmit, pedig már mondtam neki. Illetve de, most például telerakta a szobáját velük.
2019. aug. 23. 22:42
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Tudom, srácokhoz intézted a kérdést, de azért én is válaszolnék lányként, ha nem gond. :) Szerintem nincs azzal baj, hogy képeket rak ki róluk a szobájában, azt pedig nyilván nem gondolja komolyan, hogy neki xy idol lesz a férje. Ilyet én is szoktam mondani poénból, de persze csak olyan embereknek, akik vevők rá. :D Most egy kicsit rájuk van kattanva, nincs ezzel baj, majd idővel mérséklődik ez a nagy rajongás. Szerintem ez még nem a beteges kategória. Hogyha már tényleg csak róluk tud beszélni és éjjel nappal őket nèzi és hallgatja, semmi más nem érdekli, akkor aggódhatsz komolyan. Az még nem számít annak, hogyha képek vannak róluk a szobájában és nyilvánvalóan nem komoly szándékkal férjének nevezi őket. Most komolyan féltékeny vagy 7 pasira, akik a vilàg másik felén élnek és teljesen elérhetetlenek a barátnőd számára? :D
2019. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Kár, hogy ez a "kicsit rájuk van kattanva" már egy éve tart.

Az bosszant, hogy én tudom, hogy ő miket nem szeret, ha mondok (pl néha idegesít, hogy kimegyek az utcára a motorral és mire odaérek valahova máris tiszta kosz) és ezeket próbálom nem az ő társaságában mondani.

De ez csak rám vonatkozik, ő úgy csinál, mintha sosem mondtam volna hogy ez-meg az zavar. Tőlem csinálhatja, de ne előttem.

2019. aug. 23. 22:55
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

2 es vagyok.

De en is ezt probalom elmondani h nem azzal van a baj h a csaj kirakja a kepeket( leirtatok miert), hanem azzal h a sracot zavarja...es az is ha mondogatja h a felesege lesz stb.

Es az h nem tesz erte semmit h ne zavarja

Pl ha en csinalok egy artalmatlan cselekvest ( ami normalis) de egy szamomra fontos szemely azt mondja h ot zavarja akkor probalok vmit tenni h jobb legyen a helyzet

Ha meg les.arom akkor meg nem csinalok semmit

Ezzel van a baj h a csaj le.zarja

2019. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

én barátom tök jól kezelte, amikor kpop idolokról beszéltem neki régen xd

Mondd meg neki, hogy zavar és kész. (bár lány vagyok, de ezt ajánlom.)

18/l

2019. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Akárhogy is vannak ezek a fanatikus dolgok ha párkapcsolatban vagy akkor nehogy már el kelljen viselni azt hogy a másik fél más emberre mondja azt hogy vele lesz együtt,független attól hogy mennyire híres/mennyire van messze/mennyire lehetetlen.


Szerintem minden emberben kéne ez a tartás ,mert ha ez nincs meg akkor nem igazán lehet érett egy párkapcsolathoz.


Legalábbis én ezt gondolom.


Nekem special nagyon nem esne jól ha ezt egy srác csinálná.Én azért lennék ideges hogy az "akit ki tesz a szobájába" mennyi mindennel lehet jobb nálam.


Ez árt az önbizalomnak.

2019. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!