Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vegánon étkező lányok: ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegánon étkező lányok: ti elvárnátok, hogy mondjon le a húsról a (jövendőbeli) pasitok?

Figyelt kérdés
Vagyis ponrosabban, elvárnátok, hogy mondjon le a húsról, vagy csak jó/aranyos lenne, vagy teljesen mindegy?

2020. aug. 31. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok se lány, se vegán, de szerintem egy normális ember vagy vegán társat keress magának vagy szeret valakit aki a húst is szereti, de semmiféle képpen nem erőlteti a másikra amit akar.
2020. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Nem ismerek vegán lányt, egyébként én azt vettem észre hogy ez egy divat dolog inkább mint komoly elhatározás, látják az instán és youtubon hogy influencerek vegánnak vallják magukat ezért utázni próbálják öket.


Rendkivül gyakran találkozom olyannal hogy azt mondja "vegán vagyok" de halat és csirkét például fogyaszt mert az nem hús.


De vegetáriánus lány ismerőseim vannak, az egyetlen oka hogy utálják a hús izét, egyiküknek sincs vegetáriánus vagy vegán barátja. Úgy vettem észre hogy ez nem számít a lányoknál.


Inkább az gyakoribb hogy a nagyon kevés vegán fiú ráerőlteti a barátnőjére a vegánságot. De lányoknál nem elvárás hogy fiú is úgy egyen ahogy ők, kifejezetten azt láttam hogy olyan férfiakkal vannak együtt akik imádják a húst. Nemhogy még tejről tojásról stb lemondani.

2020. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Én nem várom el most sem a páromtól es soha egyik exemtől sem vártam el, hogy az én etkezési szokásaimhoz igazodjon. Normális emberek nem erőltik másokra a saját szokásaikat és nem próbaljak kényszeresen megváltoztatni a társukat.

Szimplán megbeszéltük, hogy én nem fogom elkészíteni neki pl a natúr csirkemellet, neki meg a cukkini fasírt max köretnek jó és kész, nem öljük egymást a vacsora asztal felett.

Az mondjuk nekem is feltűnt, hogy azok szoktak "vérvegánok" lenni akik csak divatból csinálják a dolgot :D

2020. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Stark2000 ***** válasza:
81%
Aki megpróbálja rá erőltetni a másikra a saját életmódját / szokásait, olyannal eleve nem jönnék össze. Nekem nincs bajom a vallásokkal sem, legalábbis addig, amíg engemet nem b**zogatnak vele, és nem próbálják rámhúzni a saját hülyeségüket.
2020. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Barátnőm igaz, csak vegetáriánus, nem vegán, de a barátja eszik húst is. Sőt még egymásnak is főznek, nincs ebből vita.
2020. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vegetáriánus vagyok, de ez nem kifejezett elvárásom.
2020. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
88%
Nekem nem jelentene olyan nagy problémát, ha enne húst, de annak azért örülnék, ha nyitott lenne az én életmódom felé is. Én vegánul főznék, nem baj, ha nem tetszik neki, akkor megcsinálja magának, amit szeretne, nem undorkodnék vagy ilyesmi. Nyilván kicsit bonyolultabb így, de ha szeretitek egymást, túl tudtok lendülni ezen. Ha meg esetleg miattam lemondana legalább a húsról(persze önszántából) szerintem én elolvadnék:D.
2020. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Legyenszépnapod! ***** válasza:
100%
Járnék olyan fiúval, de mindenképp elmondanám neki, hogy én miért vagyok vegán, és ha még ezek után is húsevő marad, akkor olyan helyről venném neki a húst stb. Ami szabadtartás és nem kínozzák az állatokat halálra.
2022. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!