Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha barátnőm van de elkezdtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőm van de elkezdtek érdekelni a fiúk is szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje agyalok srácokon. Azon kaptam magam a nyáron is, hogy a strandon megnézem őket is. Elképzelem mekkora nekik, stb.

Nem tudom, hogy ez miért van. Mármint hogy most akkor bi vagyok? Kéne szólnom róla? Esetleg van más is így? Elmúlt neki?


2020. szept. 3. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, bi vagy. Szerintem beszéljétek meg, mielőtt még megleped valamivel...
2020. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Főleg az érdekelne más is ment-e át ilyenen és mi lett? Az a legfontosabb.
2020. szept. 3. 11:36
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

én nem mentem még át ilyesmin, de szerintem jó lenne elmondani/megbeszélni


de bocsánat, nem értem rendesen, akkor te most lány vagy, aki eddig homoszexuális volt, vagy egy fiú, aki eddig hetero (de én inkább az elsőre gondolok)


de így vagy úgy akkor mindkét nem tetszik neked, tehát bi vagy

2020. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok!
2020. szept. 3. 12:42
 5/11 Stark2000 ***** válasza:
94%
Azért emiatt ne szakíts vele, ha vannak még érzéseid felé. Inkább csak add tudtára, hogy ez van.
2020. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem se szakíts vele csak ezért, ha érzel még iránta valamit. Csak mondd el neki, hogy ez van.
2020. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem is kell elmondanod ha nem akarod. Most őt szereted, ennyi. Akkor nem mindegy, hogy amúgy ha nem őt szeretnéd, akkor a Lacikába vagy a Lilikébe zúgnál bele...?

Nekem legalábbis semmit se számítana, ha a párom ilyet mondana.

Az más helyzet, ha be akarsz vonni egy harmadikat a testiségbe, de ha erről nincs szó, akkor csak abban az esetben szólj neki, ha szeretnéd ha tudná ezt róla. Nem tiszteletlenség ez, meg nem őt veszed hülyére,egyszerűen csak a magánügyed hogy ki tetszik.

2020. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Semmi bajod nincs, ez természetes egy ideig. Hasonlítgatni magad, érdeklődni kinek mi van, még a szexuális fantáziák is normálisak. Ez nem jelent biséget vagy homoszexualitást, csak hormonzavart, ami tiniknél igen gyakori a változás során. Pl. egy rossz kapcsolatban is érezheted úgy, hogy inkább lennél fiúval.

Nem mondanám el, mert esetleg ugyanúgy mögé gondol többet, mint itt a többiek és ez miatt elhagy.

2020. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
92%

Ugyanezen mentem át én is, csak én lány vagyok. Elmondtam a páromnak, hogy a lányok is érdekelnek, azt mondta hogy már egy ideje sejti.:)) (5 éve vagyunk együtt)

Ha megbízol a párodban és szeretitek egymást, nem lesz gond!

2020. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van itt fiú aki hasonló helyzetben van?
2020. szept. 4. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!