Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti mennyi randi után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyi randi után várjátok el a párotoktól, hogy szexeljen veletek?

Figyelt kérdés
Lányok, ha összejöttök egy fiúval, ti elvárjátok egy idő után hogy lefeküdjön veletek, vagy vártok amíg a fiú akarja? És első együttalvásnál ti szeretnétek/szerettétek ha már megvan a dolog, vagy vártatok vele még?

2020. szept. 9. 19:42
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
89%
Fiúként írom olyan 2-3 hónapot mondanak a csajok
2020. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez mindenkinél más. Van olyan, aki 1 hónap után, van aki 3 hónap után és van olyan is aki fél év múlva. Attól is függ, hogy szűz e még a lány, mert ha igen akkor még kell neki idő, mert még lehet nem áll rá készen.
2020. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Én még szűz vagyok, két hónapja van barátom, mostanában érzem úgy, hogy itt lenne az ideje. Ha nem lennék az, valószínűleg nem várattam volna hónapokig.
2020. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Általában a fiúnak kell várni a lányra, fordított esetben elég ritka:)

De nem lehet időhöz kötni, ha mindkét fél akarja az úgyis kialakul, csókból simogatás, simogatásból tapi, tapiból vetkőzés, onnan meg csak a képzelet szab határt...

És eközben ha nem állít meg, nem lök el, nem érzed rajta hogy befeszült, akkor valószínűleg neki is okés a dolog.

Egyébként az ilyen dolgokat jó kicsit átbeszélni, nem úgy hogy "akkor hétfőn előjátékozunk először, jövő hónap tizedikén pedig lefekszünk", hanem érdemes megismerni a másik érzéseit és vágyait.

Lehet hogy az égvilágon semmi akadálya, ő már első randin is nyomatta volna. Lehet, hogy nincs sok önbizalma és kicsit "el kell hinnie" hogy vonzónak tartod mielőtt készen állna a dolgokra. Leheg hogy csak mély szeretetkapcsolatot akar, mielőtt neked adja a szüzességét. De az is lehet, hogy teljesen éretlen még a dologra, és kell várni fél évet, mire "felnő" a szexualitáshoz. Mindenki más, és nem szabad erőltetni semmit.

2020. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Pl ha aszex akkor végtelennyinél sem várom el.
2020. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Én általában egy hetet adok nekik, annyi idő alatt eldől tényleg szeretnek-e.
2020. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
#6 Nem attól fognak igazán szeretni, hogy egy hét után lefekszenek veled. Pont, hogy ha adsz nekik időt azzal te is kimutatod feléjük, hogy nem csak a szexre mész..
2020. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!