Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Erdemes folytatni ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes folytatni ezt a kapcsolatot, ahol nem tudok 100%ig megbizni a masikban?

Figyelt kérdés

Nehany hónapja vagyunk egyutt, elotte baratok voltunk, de amiota randizunk olyan oldalait ismertem meg, amikrol almomban sem gondoltam volna. Nem arrol van szo, hogy nem jon be igy, mert nagyon is, csak kitudja mikor mutatja meg egy sokadik oldalat, es tesz olyanokat, amivel megbant.


Ez normalis, hogy vannak ketelyeim? Majd idovel jobban meg tudok benne bizni, vagy ezt erdemes egyaltalan folytatni?



2020. júl. 18. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Még ismerkedtek igazából. Ahogy egy mondás is tartja "még egymás fingját sem szagolták".

Szerintem ez a reakció teljesen normális, szokványos. És idővel majd megtudod, hogy bízhatsz e benne.

Hajrá! 😉

2020. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még egy kicsit. Ha nagyon is bejön neked, akkor meg is beszelhetnéd vele hogy miért ilyen az egyes "oldala". Az is lehet hogy kicsit még építeni kell a bizalmat kettőtök között, de ha továbbra is úgy látod hogy ez nem megy, akkor nem érdemes folytatni szerintem. Igen, normális hogy vannak kételyeid, ezek vagy megszűnnek vagy.. sokasodnak.
2020. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mit csinált, ami miatt nem bízol meg benne 100%-ig?
2020. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem csinalt dolgokat, inkabb megismertem jobban es kiderult hogy teljesen mashogy is tud viselkedni, mint ahogy eddig (tobb evig csak baratok voltunk).


Peldaul az egesz viselkedesmodja megvaltozott, regen ugyanolyan vidszahuzodo volt a nagyobb tarsasagokban mint en, most meg kiderult hogy hatarozott es celtudatos, szereti iranyitani az esemenyeket ...stb.


Emiatt volt nehany dolog, szemelyesebbet nem irnék, de ami miatt egyszer még meg is ijedtem tole, mert annyira fura nekem ez a viselkedes es nem szoktam meg tole.


De lehet hogy ez még az ismerkedés része, és csak túl kell lenni rajta ahhoz hogy megbizzak benne.

2020. júl. 19. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

határozott, céltudatos, szereti irányítani az eseményeket...csupa olyan tulajdonság, amit minden nő kifejezetten utál egy férfiban... :D :D


Kérdező, szerintem inkább te magad nem tudod, hogy mit akarsz igazán egy fiútól vagy a fiútól.

2020. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!