Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Asszonynak hívni a barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonynak hívni a barátnőt?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, 18 éves, barátnője is és kivétel nélkül mindig asszonynak hívja, mintha 40 éve házasok lennének. Amikor mondja, hogy voltam az asszonynál, meg asszony ezt meg azt főzött, annyira becringelek. Szerintem ezt azok mondják, akik évtizedek óta együtt vannak, gyerek is van és már csak megszokásból vannak együtt, nem 3 hónap után 18 évesen. (Mondjuk elején is így hívta) Barátnőmet soha nem tudnám asszonynak hívni.

2020. szept. 24. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Az élet egy nagy játék. Nem kell halálosan komolyan venni. Miért ne hívhatná így viccesen. Nincs jelentősége.
2020. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Amíg a barátnöt nem zavarja, addig elmegy, habár nagyon hülyén hangzik.


Én a barátomat az elsö alkalommal figyelmeztetném, hogy ezt ne tegye, a következö alkalommal viszont alaposan beégetném a haverjai/ismerösei elött valami hasonlóan kellemetlen névvel.

2020. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nem tetszik. Olyan mintha tök idős lennék aztán csak 19 vagyok.

Szerencsére mondjuk nem is hív így. Viszont szerintem nekem ez később sem fog tetszeni. Maximum, ha viccesen mondja egyszer-egyszer.

Meg meg ami ilyen, az az anyós/após. Hát ez sem szimpi...

2020. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem is nagyon cringe amikor valaki így hívja a barátnőjét.

Teljesen kivagyok attól is amikor fordított esetben lányok uramnak hívják a pasijuk.

Nekem nagyon irritáló.:D

2020. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

#3 hogy máshogy mondjátok akkor az anyós/apóst?

Kérdésre válaszolva miért ne? Fényévekkel jobb mint a kiscicám, meg mókuskám...

2020. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem úgy érti a 3-as,hogy amikor még nem házasok és mondjuk 3 hónap kapcsolat után anyósnak meg apósnak hívja a párja szüleit.
2020. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös: nálunk egyszerüen a keresztnevükön szólítjuk öket, sokkal normálisabb, mint anyós/apósnak nevezni.


Mellesleg ha engem nevezne a barátom/férjem "asszonynak", ettöl kezdve ö lenne a "gatyás papa".

Hidd el, háromnál többször nem kellene így szólítani, hogy abbahagyja a hülyeséget!

2020. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én néha csajomnak szoktam hívni a feleségemet, néha így is utalok rá, félre is értette múltkor valaki (de hát neked feleséged van?!). Meg néha fiamnak szólítjuk egymást poénból :-D
2020. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

A nevükön, hogy máshogy szólítanám? Nem házasodtam össze vele, hogy a szüleit úgy hívjam. Meg úgy egyébként is van nevük.


8# ez nagyon tetszik. :D

2020. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem vicces, mi is szoktuk ezt néha.
2020. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!