Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális,ha mindig èn kezdemén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális,ha mindig èn kezdeményezem a szexet?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel és sajnos mindig én kezdeményezek.

A szexet is általában havi 1x, ha akarja szerintetek mit tegyek?

Finoman szoktam bánni vele ,de nem tudom,talán bennem van a hiba ?


Ő 17/l én 19/f



2020. okt. 17. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Ház azért lehetne havi 2. Ilyen korban még aktívabb az ember.
2020. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Vagy aszexuális a kishölgy vagy neked nincsen fogalmad se arról, hogy mit kellene csinálni vele, hogy neki is jó legyen. Mert ha jól esne neki is, rendesen kielégítenéd, akkor többször akarna veled együttlenni ez egyértelmű.
2020. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen korban elég kevés...
2020. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, hogy olyat csinálsz ami neki is jó? Páromat például hidegzuhanyként érte, hogy amit ő szexy és kezdeményezőnek tart nekem minden csak nem vonzó. Kérdezted már, hogy mit szeret az ágyban? Lehet, hogy másra vágyik vagy másként csak nem mer szólni. Ha meg nem élvezi annyira akkor nem csoda, hogy ritkán akar szexelni.
2020. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen , hogy ki mit szeret az agybán ha csak nem vesszük alapul az anált meg torkozást ... tehát ezen felül mit szerethet egy férfi? Megmondom, semmit.. a tempó , a méret , a temperemantum az össze szokás. Amelyik fél nem akar dugni , az azért van mert nem élvezi , nem tetszik neki.. ennyi , tehát nem illetek össze!
2020. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy lehet meleg .. sok rejtegetik hogy homik, tuti az..
2020. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ülj le vele, s beszéljetek meg.


Készen áll a szeretkezésre?

Előjáték számára mennyire fontos, mit szeret csinalni?

Tisztában van a testével?

Élvezi a szexet?


Nagyon fiatalok vagytok még, legalábbis a barátnőd. Sokan 17 évesen lelkiekben nem állnak készén az együttlétre, s ezt meg kell beszélnetek aztan kialakítani egy bizalmi szálat ami alapon tudtok szeretkezni.


Ne felejtsd el,a nők érzelmesek. Mindenről érzés alapján döntenek. (Nőként mondom)

2020. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!