Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiatal párok (16-20), nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párok (16-20), nálatok mennyire gyakori a nyakkiszívás?

Figyelt kérdés

Csináljárok, vagy párotok csinálja? Gyakran?

Ha igen, szeretitek?

Ha nem, miért nem?



2020. okt. 18. 15:37
 1/10 anonim válasza:
88%

Nem, nem megszokott.

Én nem is csak azt kell figyelembe venni, hogy milyen hátrányai lehtnek a testedre názve, hanem esztétikailag se szép, amikor valaki meglátja, hogy kivan szíva a nyakad egyből előítélettel tekint rád. Minden tanár azt gondolná, hogy az a kis pics, az amelyiknek kiszívták a nyakát. Nem jó és nem is tudom miért lett ennyire felkapott.

18/L

2020. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Amíg kisebb voltam és nem volt senkim, úgy voltam vele, hogy "úúúúú az milyen jó már", azóta egyszer volt kiszívva, és inkább éreztem kínosnak, mint bármi másnak.
2020. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lazy Lover ***** válasza:
62%
Elég gyakori sokszor látok az utcán fiatal csajokat srácokat 😆
2020. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lazy Lover ***** válasza:
62%
Ki szívott nyakkal
2020. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Én szeretem mert jól is esik meg minden.

Vannak akik körbepisilésnek hívják, mert egy jelzés a többi embernek, hogy foglalt az illető.


Tehát jó jó nekem bejön, de a munkahely miatt meg úgy az emberek elött se szeretem mutogatni ezért hanyagoljuk. :P

2020. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Nyakszivasnal vérrög keletkezhet.

Megeri?!

2020. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

kb 10x volt kisszíva mert csomó pasim szerette ezt de nemtom szerintem ennyi évesen már gáz

18l

2020. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

#6-nak igaza van. Vérrög keletkezhet ami nem feltétlen látszik kitüremkedett formában,s egyszer csak kidurran és elvérzel.

Több ilyen cikk is van, Egyetemen is tanítják.

Kérdezz meg nyugodtan egy orvostanhallgatot.

Nagyon veszélyes!

Inkább csak puszilgasd, harapdáld, de ne szívd.


Szívás közben vakum keletkezik, nyakadat ugy szivja be mint a kisbaba az anya mellét.

Szoporeflexnek hívják, ezzel születünk, s életünk végéig velünk tart. Ha csak kicsit akarod beszívni a nyakat sem tudod a csecsemőkorban elsajátított gyakorlat miatt.

2020. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha valaki úgy szívja, harapja, mint állat, akkor simán lehet. De például nekem olyan érzékeny a bőröm, hogy elég egy kicsit az ajkakkal harapni, és ott marad a nyoma (sajnos).
2020. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon ritkán véletlenül kiszívom a pillanat hevében, talán 2x volt ilyen a 10 hónap alatt és akkor se nagyon hanem, hogy éppen látni lehetett

19f

2020. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!