Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azért elhagynátok a barátnőtök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért elhagynátok a barátnőtöket mert nembirjátok elfogadni hogy nem szűz?

Figyelt kérdés
Állítólag fáj neki szomorú de nem bírja elfogadni. Pedig attól még hogy volt barátom előtte, ő életem szerelme tökéletesen passzoltunk.. 😔
2020. nov. 2. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyen hülyére ne pazarold az idődet.

Még azt sem érdemes megkérdezni tőle, hogy ő szűz-e.

2020. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj
2020. nov. 2. 18:51
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez baromság. Pedig én is olyan vagyok, hogy rossz belegondolni, hogy a barátom más lányokkal volt előttem, de hülye legyek szakítani vele, mikor olyan jól megvagyunk és együtt tervezzük a jövőt. Aki nem tud ezen túllépni, az vagy nagyon szőrszálhasogató, vagy gondok vannak.

Amúgy hány évesek vagytok, és mióta vagytok (voltatok?) együtt?

2020. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy hagynám el.
2020. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
...Nem èrtem mièrt fáj neki... Kèrdezd meg tõle hogy õ szűz e.. Ès ha nem akkor most te is haragudj meg rá? Ez baromság. Ezen ne bánkódj.
2020. nov. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy idióta.

Igen, elhiszem, hogy szereted, de akinek kulcskérdés az, hogy volt-e előtte barátod - ami azért valljuk be, hacsak nem 12-14 éves vagy, elég abszurd kérés -, az nem téged szeret, hanem a beteg elveit.

Én azt mondanám, te dobd ki őt. Komolyan egy olyan miatt gyötrődsz, aki csak ímmel-ámmal akarna veled lenni? Ennél már legyen több tartásod!

2020. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Én is Szűz voltam, a barátom nem. Zavart, de hát szeretem. Meg amúgy sem tudok vele mit kezdeni.

Ezért nem érdemes szakítani.

Majd idővel talán elfogadja.

2020. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Most olvasom a 3-as válaszát, 7-es vagyok. Teljesen egyet értek veled.
2020. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Ha valaki szűz nőt keres (vagy fordítva), akkor ám legyen. Mi erre az orvosság? Eleve szűz partnert kell keresni. Nincs ezzel igazából gond, mert ahány ember, annyiféle elképzelés/elvárás. Mai napig akadnak még emberek egyébként, akik kizárólag az egyetlen igazinak tartogatják magukat, az esküvő után.


Tehát nincs olyan, hogy ezért vagy azért "beteg" az ember, csak egyszerűen találkozzanak az igények.


Kérdező: Szakítsatok és 1. a párod keressen szűz nőt 2. te pedig olyat, akinek ez a téma nem mérvadó


Ilyen egyszerű a képlet.

2020. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
A kérdés az, hogy ha nem bírom elfogadni, akkor el hagyom-e a barátnőm. Ha nem bírom elfogadni, akkor igen, de mivel elbírom fogadni, ezért nem.
2020. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!